Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az Őrző Magyar Gárda...

Ki az Őrző Magyar Gárda Mozgalom új főkapitánya?

Figyelt kérdés

Ezek szerint leváltották Dósát? Érdekes.. Kiadtak egy közleményt, de az új főkapitányt nem nevezik meg.


"KÖZLEMÉNY

Az Õrzõ Magyar Gárda Mozgalom 2009. augusztus 30-i országos kapitányi értekezletén a korábbi terveknek megfelelõen vezetõváltás történt. Az új fõkapitányt a Mozgalom gárdistáit képviselõ megyei kapitányok egyhangú szavazással választották meg.


Őrző Magyar Gárda Mozgalom



Sajtóiroda"


2009. szept. 20. 14:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Valami újabb gyík.
2009. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%

hívd fel őket és kérdezd meg. Ha neked ennyire fontos.

Csatlakozom az elsőhöz.

2009. szept. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%
sokakat érdekelt ez a kérdés is :D
2009. szept. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Kapitány, főkapitány, megyei kapitányok...::::)))) Beszarok a röhögéstől, én ebből 11 éves koromban kinőttem....
2009. szept. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Meg katona se voltál fogadjunk.
2009. szept. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
Ők is magyarok,ezért megindult közöttük a hatalmi harc.LKassan már az Úttöró-mozgalomra hasonlítanak.Unatkozó sihederek gyülekezete,akik fontosnak képzelik magukat.
2009. szept. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én meg azt hallottam, hogy Dósát azért váltották le, mert valaki meglátta, hogy körül van metélve.
2009. szept. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Valóban nem voltam katona, de ezekszerint te arra célzol, hogy ezek a kéményseprők katonai szervezet???? Húúúha mintha azt mondták volna, hogy csak hadisírt akarnak gondozni, jajj ne akkor HAZUDTAK???
2009. szept. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem erre céloztam.
2009. szept. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

Ez a kéményseprős beszólás hatalmas volt :D

Amúgy én katona(nő) vagyok és egyszer itt meg mertem kérdezni, hogy sírgondozáshoz, meg zsákpakoláshoz miért kell kiképzés meg egyenruha...jól le is lettem hurrogva...

2009. szept. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!