Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közmunkások! Mit szóltok a...

Közmunkások! Mit szóltok a havi bér bevezetéséhez?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 17:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

"De most ha egy hónapra kapja vagy egy hétre akkor sem elég semmire."


Elég vagy nem elég, de legalább hetente eszik.

2013. ápr. 2. 18:54
 12/19 A kérdező kommentje:
Ez csak a kormány egy újabb népirtása.
2013. ápr. 2. 18:54
 13/19 anonim ***** válasza:
Sajnos Orbán így gondolkodik, nem baj ha éhen hal a közmunkás legalább így az a 47 ezer forint is náluk marad.
2013. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Először a fizetésünket csökkentették le, majd a szabadságunkat, most még a heti bérünket is elvették. Én mondom ezeket nem anya szülte.
2013. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szemét Fidesz!
2013. ápr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
8%
Aki ennyire ellene van a közmunkának, az ne vállalja el. Szabad országban élünk, egyéni döntésed hogy elfogadod-e a közmunkát vagy pedig nem. Ha nem fogadod el, akkor nyilván segélyt sem kapsz, de hát ingyen élésért sehol sem osztogatnak pénzt, ami teljesen jogos. A közmunka dolog mindössze annak rossz, aki a segély mellett feketén dolgozott, azaz a tisztes adófizetőket károsította meg. Lehet szidni mindent és mindenkit, a rossz helyzetért 80%-ban maguk az emberek a felelősek. Amíg 4 évente az aktuális megváltót várja mindenki, aki majd elhozza a Kánaánt, az soha, de soha nem fog sehova jutni. Én 3 évvel ezelőtt a saját kezembe vettem a sorsom, az életemet én írányítom, nem holmi politikusok igéretire várok.
2013. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Senki sem a közmunkának van ellene , hanem a havi bérnek. Máskor olvass is!
2013. ápr. 2. 23:04
 18/19 anonim válasza:
Nem csak a fizetés a baj hanem az hogy totálisan megalázo ez a munka. Mert ugy bezsélnek az emberel mint a kutyával. Aztán igérgetik ekkora meg akkor a fiizut. Dolgoztam kozmelon ha valkt érdekel mesélek
2013. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Magyarország nem egy fejlett ipari ország, és nem is nagyon lehet azzá tenni, mert itt nincs vasérc, vagy más értékes ásványi anyag, csak a mezőgazdaságra lehet építeni, az meg csak kb 6 millió embert tud eltartani, mi meg vagyunk 9,7 millióan. És egyre több nyugdíjast kell eltartanunk, úgyhogy ez csak rosszabb lesz. Ezen más kormány sem tudna változtatni, akkor máshol kellene megszorítani. Annyi előnye van, hogy a gyerekeinknek már kevesebb államadósságot kell visszafizetni. Valamit valamiért. (Arra mondjuk én is kíváncsi lennék, hogyan élnek meg egyesek 37000 ft-ból, nekem 9000 a villanyszámlám, 12000 a gázszámlám, és min. 20000 megy el kajára + a bkv bérlet, egyelőre is csak szerencsém van, hogy nem kerültem az utcára.)
2014. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!