Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatod a Fidesz javaslatát,...

Támogatod a Fidesz javaslatát, miszerint szigorítani kell a BTK-t a kábellopások miatt, jobban lehessen büntetni azt aki katasztrófahelyzetben lop?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2013. ápr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
rengeteg szar intézkezédsük közül ez kivételesen jó.
2013. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én se tudtam volna másképp megfogalmazni, mint a második hozzászóló. Ezzel az intézkedéssel kivételesen szerintem a nagy többség (a becsületes emberek) egyetért, még az is, aki nem fidesz párti.
2013. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Minek ahhoz katasztrófahelyzet hogy bűncselekménynek számítson a zsilip-szerkezet ellopása? Vagy a településeket árammal ellátó kábel lenyúlása? Ezt katasztrófa helyzeten kívül is bűncselekménynek kéne nyilvánítani!

2013. ápr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én mióta csak élek, mindig szigorították a büntetések nagyságát.


A csillagászat analógiájával, mennél régebbre megyünk vissza a történelemben, annál kisebbek a büntetések.

2013. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a kábel keresztmetszetéhez kötném a büntetést. 1,5mm2 alatt csuklóból vágatnám le a kezét,az felett hónaljból.Ha légkábel akkor 1 láb,ha földkábel akkor 2 láb a bünti,csak azért hogy ne legyen kedve többet kisétálni drótozni 1 kicsit.
2013. ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3-as,pont ahogy mondod.Nem vagyok fityesz párti,de ezzel egyet kell,hogy értsek:-)
2013. ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, de...


Szerintem baromság a katasztrófahelyzethez kötni a dolgot. Ez csak ürügy lenne a szigorításra, ne süllyedjünk már a jelenlegi törvényhozók szintjére.


Ezt a bűncselekményt egyébként tipikusan nem a tájékozott bűnözők követik el, a magasabb büntetés sajnos itt kevésbé lenne preventív hatású.

2013. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!