Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ezek az "ellentünt...

Szerintetek ezek az "ellentüntetők" egyáltalán tudják hogy mi ellen tiltakoznak?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=K0_6n..

Nagyon szép kis bagázs gyűlt össze, de vajon sejtik azt hogy nagyon nagy valószínűséggel nem egy olyan politikus van a Parlamentben aki egyáltalán nem a mi vagy az éppen az ŐK!! (ellentüntetők) érdekeit szolgálják. Ezek az emberek szoktak vajon gondolkodni? Vagy csak bambán megeszik azt a sok szennyet amit a média tol az arcukba?



2013. ápr. 4. 08:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%

Fogalmuk nincs.

De megmondják nekik hogy mit kell hinni!

2013. ápr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%
De jó, itt mindenki cigány, meg zsidó, meg arab, meg hottentotta. Már kezdem azt érezni, hogy Magyarországon nem is élnek magyarok.
2013. ápr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%
Azért nem semmi, hogy mennyi unatkozó ember van Magyarországon. Ezeknek biztos nincs problémájuk a 70-80 ezer forintos fizetésekkel, hogy nem tudnak ételt és ruhát venni a gyerekeiknek, kifizetni a számlákat, ha ilyen baromságokra van idejük meg energiájuk.
2013. ápr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
19%
Miért nevezed bagázsnak öket és bambának? Miért nem vagy képes elfogadni, ha valakinek más a véleménye mint a tied? Te vagy az igazság nagy ismeröje, hirdetöje?
2013. ápr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Azért nevezem őket annak mert azok. Gyöngyösinek és a Jobbiknak NEM AZÉRT CÉLJA megnevezni, megismerni a kettős állampolgárokat (leginkább izraeli) mert ki akarja őket irtani, hanem hogy kiderüljön hogy kik azok a személyek akik nem csak Magyarországnak tettek esküt hanem egy másik országnak is. Nos, én úgy gondolom és szerencsére még sokan mások is hogy az ilyen embereknek SEMMI, DE AZ ÉGVILÁGON SEMMI keresni valójuk a magyar parlamentbe! Ez igenis kockázat, mert ha egy olyan kérdésről kell dönteni amely magyar érdekeket képvisel akkor az 100% hogy az ilyen személyek nem a magyar érdek mellett döntenek. Na ezt kéne már végre belátni, de ezek a... Mindegy inkább nem fejtem ki a véleményemet ezekről.
2013. ápr. 4. 09:48
 6/24 anonim ***** válasza:
71%

Én győri lakos vagyok , ott voltam a képviselő úr fórumán.

Nagyon érdekes dolgokat mondott.


Az "ellentüntetőket" meg úgy hozták ide külön buszokkal , nem is győriek ,a győri embereknek eszükbe nem jutott volna kiállni oda sheriffnek.

Egyébként könnyű megszervezni ilyen tüntetést , valamelyik képviselő beledug 1000-2000 forintot a kabátzsebbe , ad 1 táblát a kezükbe és kész a tüntető.


A Fidesz-MSZP-Gyurcsány nagykoalíció szokása hogy busszal hoz lefizetett tüntetőket.

2013. ápr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ja , igen és telt házas buli volt a fórum.

Én sem hittem hogy ennyien lesznek.

2013. ápr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

hogy te milyen naiv vagy ... a politikusnál nincs olyan, hogy az ország érdeke, vagy másik országé ... egy érdek létezik, a sajátja ... mindegy, hogy milyen köntösbe csomagolja


az a kisebbik bűnös, aki a saját érdekét csak olyan szinten képviseli, hogy fizetett politikus maradhasson, és ne kelljen érdemi munkát végeznie az életben, ne kelljen a megélhetésért megküzdenie


a nagyobbik bűnös aki a gazdagságra utazik mind saját, mind a holdudvara érdekében, és itt nem kérdés, hogy mennyire áll jobbra, vagy balra

2013. ápr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
"Azért nevezem őket annak mert azok." Na igy már érthetö és világos. Köszönjük az érthetö okfejtést, a fénylö elme csillogását! (Van ennél lejjebb????)
2013. ápr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
9-es. Nem tudom neked mi nem világos. Ha egy autó kék akkor te miért mondod rá azt hogy kék? Teljesen evidens hogy azért mert az autó kék. Kérdésedre válaszolván, igen biztos van még ennél lejjebb is. Na remélem most boldog vagy, menj és trollkodj máshol, köszi!
2013. ápr. 4. 10:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!