Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megint élelmiszerár emelés...

Megint élelmiszerár emelés lesz, most meg a sok eső miatt?

Figyelt kérdés
Hogy fogják ez bírni az emberek?Én már komolyan nem tudom mi lesz,már így is "szemetet" eszünk,már mindennek horror ára van,az alapélemiszereknek is,fizetés meg évek óta ugyanannyi...Ezt mégis,hogy gondolják?!?!Miért nem csökkentik az alapélelmiszerek ÁFÁ-ját legalább?I

#élelmiszer #áremelés.ÁFA
2013. ápr. 4. 19:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Majd Matolcsy (esetleg Varga) megmondja hogy jövőre jobb lesz és kész.
2013. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

"már így is "szemetet" eszünk"


Csak aki vásárol, én nem. Ha magadnak termelsz az mindig olyan minőségű lesz amilyenre termeled.

2013. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A rizs olcsó lesz.
2013. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Most mondták a hiradóban,hogy lesz...

Termeljek magamnak...A panelban Budapesten mégis hol?

2013. ápr. 4. 19:16
 6/18 anonim ***** válasza:

"A rizs olcsó lesz."


Mert Magyarországon annyi rizst termelnek...

2013. ápr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"Termeljek magamnak...A panelban Budapesten mégis hol?"


Sehol. A pesti egye a szemetet.

2013. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
A magyar gazdák mindig valamire ráfogják az emelést! Ezért nem mennek semmire sem! Én Németországban dolgozom, majd itt bevásárolok az otthoniaknak is, nem kell a "jó" magyar árú arany áron. (A magyar árú is sok esetben átcímkézett külföldi)
2013. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A baj az hogy nem lokális a probléma hanem az egész Eu ban ez van. Az az, emelkedni fognak az árak.

a másik hogy az alap monokultúrák mennek tönkre, a búza kukorica stb. Ennek meg mindenre hatása van.

Lehet mondani hogy miért nem hozzuk be Argentínából, mert ott olcsóbb! Igen, az lenne 1-2-3 évig. Aztán ha a stratégiai ágazat a mezőgazdaság kifújna, egyrészt sok sok munkanélküli lenne, másrészt a külkereskedők ennek függvényébe hatalmasat emelnének az árakon.


"""Hozzáteszem, a magas élelmiszer árakért nem a gazdák elsősorban a felelősek, hiszen alig alig emeltek az áraikon. ""

2013. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Dobd a pesti kutyádnak. :)
2013. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!