Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIDESZ-Jobbik koalíció teljese...

FIDESZ-Jobbik koalíció teljesen elképzelhetetlen?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 19:13
1 2 3
 1/29 Adrenalin ***** válasza:
78%
Ja.
2013. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%

Remélem igen.


Én Jobbikos vagyok , de el sem megyek szavazni hogyha összeállnak egy ilyen hazug , átnemzeti , sunyi párttal , mint a Fidesz.

2013. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
68%
Mindkét párt meghazudtolná korábbi elveit, tehát igen, elképzelhetetlen.
2013. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen...amikor legutoljára láttam parlamenti közvetítés a Fidesz ugyan egyedül a Jobbikot nem szidta azonban a Jobbik elég komoly hangot ad a Fidesz minden hibájának (jogosan) a Fidesz belemenne de a Jobbik részéről én ezt kizártnak tartom...
2013. ápr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%

"a Jobbik részéről én ezt kizártnak tartom."


Nana... Azért én még emlékszek olyan Jobbik kampányra, ahol az volt az érvelés menete, hogy a Fidesz akkor nyer ha koalíciót köt velük.

2013. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Legtöbb emberrel akivel beszéltem úgy van,hogy fidesz vagy jobbik csak ne baloldal.
2013. ápr. 4. 19:32
 7/29 anonim ***** válasza:
33%
Már nem azért, de a Jobbik a Fidesz ifjúsági tagozata volt, és most is az, csak kiegészült a karlengető tagozattal, hogy azok miatt ne a Fidesznek kelljen magyarázkodnia. Gondolkodás nélkül összeborulnak majd, ha kell.
2013. ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%
Semmi esélye nincs.
2013. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
59%

Teljesen elképzelhetetlen.

Persze azok szerint elképzelhető, akik tartanak tőlük.

Ők mindent elképzelnek.Mindent, ami nincs.

2013. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%

A Jobbik nem nemzeti, a MIÉP még az volt.

A Jobbik véleményem szerint az MSZP-nek egy régi ügynök vonala, amely párttá szerveződött.

Erős moszkvai kötődéssel, céljuk Magyarország leválasztása az Európai Unióról, és a 2015-ben felálló Eurázsiai Unióhoz való csatlakozás. A Fidesz az Európai Unióban gondolkodik, csak abban látja a jövőt.

Ez, hogy az egyiknek a célja az Eurázsiai Unió, a másik célja az Európai Unió, ez kiengesztelhetetlen ellentét. A Jobbik is tudja, hogy sikerét csak a Fidesz félreállításával érheti el. Nincs kompromisszum.

Szerintem a Jobbik előbb fog összeállni az MSZP-vel, valamikori moszkvai kötődésük és Fidesz ellenességük könnyen egy platformra hozza őket.

Egy kis háttér: [link]

2013. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!