Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek hogy P....

Mi a véleményetek hogy P. László életfogytiglant kapott kizárva feltételes szabadlábra helyezését?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
A jelenlegi jogrendszerben ez a legszigorúbb büntetés. Teljesen megérdemelte. Bár ha belegondolok, hogy élete végéig etetjük, hát... olcsóbb lenne a kötél.
2013. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Hála Isten.

Megérdemelte.


Én személy szerint halállal büntetném , de az életfogytiglan is több , mint a semmi.


Úgy tűnik , hogy normális volt a bíró és nem valami ballib akinél 10 évet kapott volna "szegény".

2013. ápr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is megérdemelte az életfogytot.


Annyi árnyoldala tényleg van, hogy gyakorlatilag így élete végéig mások pénzén fog élni anélkül, hogy bármit hozzátenne a társadalomhoz...de amibe reménykedni tudok az az, hogy odabent véresre fogják toszni az ánuszát...


Amúgy én a tipikus P. Lászlók miatt létesítenék egy igazi echte ruszki börtönt, ahol a rabok nem érintkezhetnek a külvilággal, nem láthatják az eget, nincs kantin, a többi rabbal sem érintkezhetnek, és gyakorlatilag csak a temetőbe mehetnek a börtönből. Na ilyen vasszigor kellene ebbe az országba is.

2013. ápr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Volt az a műsor a Discovery-n, a világ legszigorúbb börtönei, vagy mi... Na EZ oda való.
2013. ápr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most nem értem. Van az igazi TÉESZ, vagyis tényleges életfogytiglani szabadságvesztés. Az életfogytiglan nem ugyanaz, tehát mennyi??? 25-30-40 év? Ezt sohasem mondják meg. Mo-n jelenleg 10 TÉESZ-es rab van, a híradóban mondták nem régiben. Ez a Péntek László most 25 év körüli, akkor 50-60 évesen kint lesz?
2013. ápr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
13::31 vagyok, bocsánat nem TÉESZ, hanem TÉSZ.
2013. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemelte, örülök az ítéletnek. Valahol abban reménykedek, hogy ha voltak valóban bűntársai, akkor most az enyhítés érdekében nekiáll majd szépen elmondani mindent.
2013. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
13:43 Nem fogja! Inkább fölakassza magát. Félti a kölykét! Eddig is csak azért nem vallott a társára, társaira. Mert hogy nem volt egyedül az biztos. Már az elején rögtön megmondták.
2013. ápr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Van az életfogytiglani szabadságvesztés. Ekkor nem azt mondják, hogy 30 évet kap, hanem hogy életfogytiglan, de pl 30 év után feltételesen szabadlábra lehet helyezni (30 év után mrgvizsgálják a csávót, hogy visselkedett bent, milyen a személyisége és ha jó volt akkor kiengedhetik, de ugyan úgy továbbra is bent tarthatják)


És van a tényleges életfogytiglan. Ekkor ez a büntetés. Életfogytiglan, életében nem bocsájtható szabadlábra. Szóval ő már csak lábbal előre jön ki. (És ahogy olvastam ez P László ilyet kapott elsőfokon.)

2013. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!