Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Bándy Kata gyilkossága...

A Bándy Kata gyilkossága miatti ítélethirdetés előtt néhány órával megpróbálták megerőszakolni a pécsi polgármester lányát, majd agyba főbe verték. Lehet összefüggés?

Figyelt kérdés

Pécs, a magyar-cigány békés együttélés jelképe lett az Európában egyedülálló Gandi gimnáziumával. Mégis valami megmozdulni látszik a városban. A messzi távolból idekerült személyek akarják megbomlasztani a város békéjét.

A Bándy gyilkosság után megjelent a városban a senki által ide nem hívott Magyar Gárda, aztán megalakult Pécsett a senki által ide nem hívott Roma Gárda: [link]

Szerencsére mindkettő eltűnt a városból, maradt a béke. Talán ezek a feszültségszításban érdekelt erők akarták megmutatni a polgármesternek, hogy ne örüljön? Mit gondoltok, lehet összefüggés a pécsi polgármester lányának hajnali megerőszakolási kísérlete és a délelőtti, Bándy gyilkosság miatti pécsi ítélethirdetés közt?



2013. ápr. 5. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez már ezer éves sztori. De az viszont változatlan, hogy a léc még mindig túl mélyen van. Olyan mélyen, hogy már meg se lehet mérni.
2013. ápr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

A cigányokat ki kell dobni az országból és javulni fog a bűnözési statisztika.


Azokat is kidobni akik védik őket.

2013. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
újabb összeesküvés elmélet
2013. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

"Mit gondoltok, lehet összefüggés a pécsi polgármester lányának hajnali megerőszakolási kísérlete és a délelőtti, Bándy gyilkosság miatti pécsi ítélethirdetés közt?"


Ja, mindketten cigányokba botlottak, akik védtelennek látták őket és felébredt a vadászösztönük. Ennyi az összefüggés. A kettessel egyetértek.


Ha meg nem lenne semmiféle Magyar Gárda, a cigányok előbb utóbb úgyis annyian lennének, hogy lassan megjönne a bátorságuk és gárdák nélkül is tombolásba, az ország lelakásába torkollna a sztori.

2013. ápr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Kedves kérdező, veled ellentétben én pécsi lakos vagyok, és elmondhatom, hogy Pécs max. elrettentő példa lehet.

Nálunk MINDEN, értsd: minden szomszédhoz betörtek a cigányok, szomszéd gyereket fényes nappal verték meg az utcán, mindent ellopnak, ami nincs lebetonozva.

Egymás késelgetik az utcán, drogoznak, kötekednek. Kinn állnak a k*rvák most már a komlói úton is.

Keleti városrészen kész életveszély éjszaka az utcán járni.


Az ún. "kézigránátos robbantás" után sokan krokodilkönnyeket hullattak a köztörvényes cigánybűnözőkért, de az eset nekünk maga volt a mennyország, mert nem volt hetekig balhé a környéken.

És igen, a Gárda sokunk életét mentette meg a cigánybűnözőktől.

Páva elvtárs pedig mocskolta a Gárdát és azt mondta, nincs cigánybűnözés.

Anno mondtuk, pógármestör, majd ha te a gyereket verik a cigányok, megváltozik a véleményed.


Erre tessék. Isten nem ver bottal. Sajnálom a lányát, hogy az apja töketlensége miatt ő kapott.


Mellesleg arról kussoltak, hogy a Jókai téren, fényes nappal ütöttek le cigányok egy kislányt, aki órák hosszat feküdt véresen a földön, senki se nyúlt hozzá, este tért magához és saját lábán ment a kórházba.


Ne üljetek fel a propagandának, hogy ez a béke szigete.

Páva kézivezérelt városában a közbiztonság valahogy mégse működik...


A Gandhi Gimnáziumról is tudnék mesélni...


Miért kell Mahatma Gandhinak szobrot állítani?

Magyarország függetlenedni akar a Brit Birodalomtól?

2013. ápr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ma 17:06

Kedves válaszoló! Veled ellentétben, én valóban pécsi vagyok, csak épp nem Meszesen, hanem Kertvárosban lakom. A barátnőm viszont meszesi, és gyakran vagyok ott, oké, de semmi összetűzést nem tapasztaltam. Viszont azt érzem, hogy valami miatt a sajtónak igénye, hogy ezt a várost ilyen hír lengje körül. Unokahúgom a Gandiban tanít, ő sem mesélt egyetlen a romákat ért inzultusról, de ismerősi körömben sem mesélt soha seni ilyenről. A barátnőm sem, aki Meszesen él és dolgozik is.

Péntek Zoltán sem helyi pécsi volt, hanem előző nap érkezett Szerbiából. A kézigránátos ügy, pedig belviszály volt a romákon belül.

Pécs, a béke szigete, ez még akkor is igaz, ha ti a botrányokon éltek. Nem fogjátok tudni felfordítani ezt a várost, pedig tudom, hogy szeretnétek fölhergelni a békésen egymás mellett élő pécsieket.

A Magyar Gárda pedig nem a megoldás, hanem a probléma része, mert erőszak csak erőszakot szül! Indulat, csak indulatot!

2013. ápr. 5. 20:09
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, az téged minősít, ha a keleti városrészben élőket nem tartod pécsi lakosnak.

Ennyi erővel mondhatnám Kertvárost is, mert teljes terjedelmében csak az utóbbi néhány évtizedben épült ki. (Egyébiránt hosszú évekig laktam Kertvárosban is.)


Te kertvárosi vagy, tehát fogalmad sincs róla, mi zajlik itt. Pár ismerősöd mondandója nem a többségi vélemény!


Nem lenne semmi gond, ha a rendőrök tennék a dolgukat, de a cigányok egyre szaporodnak és húzódnak délre utcáról utcára. Már Kertváros sem a régi.


Azért romlik a közbiztonság, mert a rendőrség nem látja el a feladatát. A Magyar Gárda pedig válasz a cigánybűnözésre. A cigánybűnözés az ok, a Gárda az okozat. Előbb a cigánybűnözést kell megszüntetni.


Nem a nem létező "romákat ért inzultusról", hanem cigánybűnüzésről van szó.


A kézigránátos cuccról ne engem oktass, mert a szomszéd utcában lakok, ismertem az ürgét, tanúja voltam az esetnek.

Az egy egyszerű "háztartási baleset" volt, a csóka meg akart ölni valakit, próbálgatta a cuccost és a kezében sült el a gránát. Darwin-díjas mozdulat.

Köze nem volt az ügy ahhoz, akit bevarrtak érte. Ennyi.



Végezetül, engedtessék meg, hogy ne legyek elégedett a közbiztonsággal. Szerintem cseréljünk helyett egy hónapra. Benne vagy?


Azt meg kikérem magamnak, hogy én akarnám "felfordítani a várost". Normális vagy?

Én csak nyugalomban akarok élni, de te a szőnyeg alá söpröd a bajokat.



"Pécs, a béke szigete,"

Tényleg?

Te magad írtad ki a kérdést: Bándy Kata meggyilkolása, Páva lányának megverése...

Szerinted a béke szigetén előfordul ilyen?

Így képzeled el?

2013. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szerintetek ki bújtatja a támadót? Túl sok értelmi képességet én nem nézek ki belőle. Mégis tökéletesen rejtőzik. Az ismersőei körében nem tűnik fel, nincsen sehol. Ha más nem, ekkor ennie kell, el kell mennie egy boltba. Hogyhogy nem látja senki?

Szóval nekem az a véleményem, hogy valaki a támadón kívül érdekelt abban, hogy ne legyen meg. Mit gondoltok? Ki lehet az, és miért rejtette el?

2013. ápr. 11. 21:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdésfeltevő, érzésem szerint te egy (fizetett?) fideszes (aktivista?) vagy.
2013. ápr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem elképzelhető, hogy van összefüggés, mert e cikk szerint a rendőrség biztosan hazudik:

[link]


És ha hazudik a rendőrség, akkor elképzelhető hogy vádalkut kötöttek egy pitiáner tolvajjal, vállalja magára a gyilkosságot! Ennek az ismeretében lehet vmi alapja a következő elméletnek, amit a facebook-on láttam. Idézem:


Péntek.

Az én kis saját összeesküvés elméletem. Páva Zsolt pécsi polgármester 20 éves leányát agyba-főbe verik pénteken hajnalban. Arccsontja tört, és egyéb súlyos sérüléseket szenvedett. Az elkövető természetesen nem idén barnult egyed. Meg akarták erőszakolni - szól a hivatalos verzió -, de nem tudták. Nyilván egy félig agyonvert lány még képes volt a védekezésre, hogy ne lehessen megerőszakolni. Na persze... Ma délben, - pénteken -, Pécsett életfogytiglani fegyházbüntetésre ítélik Péntek Lászlót, Bándy Kata meggyilkolásáért... Páva Zsolt felesége bíró a pécsi bíróságon.... Páva Zsolt polgármester alig egy hónapja nyilatkozta, hogy példát kell statuálni mert nem harapódzhat el Pécsett a keménybűnözés. Pénteken elítélik Pénteket, és péntek hajnalban majd' agyonverik a pécsi polgármester és pécsi bíró házaspár kislányát.... Mi történhetett? Véletlen? Vagy üzenet? De figyelem: ismétlem ez a következtetés csak a fantáziám szüleménye. Ha esetleg összefüggések láthatóak a dolgok menetében, az valóban csak a véletlen műve....


VIA Jadranka Roganovic

2013. ápr. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!