Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mely évek alatt...

Szerintetek mely évek alatt éltünk jobban 2006-2010, vagy 2010-2013?

Figyelt kérdés
kiváncsi vagyok
2013. ápr. 7. 14:02
1 2
 11/19 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Én 2006-2010 között.
2013. ápr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Régen minden tök király és menő volt, ma meg már minden sz@r lett és egyedül mi tudunk róla!
2013. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy 2006-2007. 2008 Már pocsék volt. Onnantól kezdve meg egyre rosszabb sajnos.
2013. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

1998-2008 között jobb volt, azóta sokkal rosszabb.


Nem lehet a kormányra fogni mindent, rengeteg múlik a külső tényezőkön. Hiába vezetik nagyrészt ugyan azok az országot, mint 98-2002 között, az akkori teljesítményt nem lehet visszahozni, ahogy a 2002-2006 közötti olcsó hitelekre alapozott életszínvonal emelésnek is vége.

Az a korszak lezárult, a kormányok mozgástere nagyon beszűkült Európában, a baloldal-jobboldal ugyan azt csinálja (pl. Franciaország, Spanyolország, Görögország példája is ezt mutatja). Nem létezik ez a sok országban elterjedt demagóg kampány, hogy "le kell cserélni a jelenlegi politikai elitet" és akkor utána minden sokkal jobb lesz. Attól még, hogy valaki előtte nem volt kormányon, esetleg még politikai tapasztalata sincs, egyáltalán nem biztos, hogy sokkal sikeresebben tudná vezetni az országot.

2013. ápr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
nehéz megmondani, mert 2010es körülmények nagyban függnek attól, hogy mit örököltünk ... ha valaki felvesz egy autóhitelt 10 évre akkor lehet, hogy 2006ban még nagyon jól érezte magát, de 2012ben már elkeseredetten tapasztalja, hogy a hitel miatt megszűnt az élete ...
2013. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én személy szerint most élek jobban (életszakasz).


Egyébként válság ide vagy oda, szektoronkénti leépítések már voltak évekkel korábban is, amiről hajlamosak vagyunk megfeledkezni. Anyám akkor lett munkanélküli, azóta főállásba nem tudott visszakerülni.

2013. ápr. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Most, mert nem hagytam magam hitelre rábeszélni. Ha lenne autóm, nagy házam stb. akkor most szívnék az akkori politika miatt is.


A pénz ami ma a kisvállalkozásokat működtethetné szépen áramlik ki a devizahitelek megemelkedett törlesztőin keresztül, "hála" az MSZP - liberális államigazgatásba beépült sunyi embereknek.


Még hogy nem tudták előre. Nyilván ezért volt kiadva ukázként a banki alkalmazottaknak, hogy a deviza hotelt nyomják. Gusztustalan!


Bepalizott családok, bepalizott ország, tönkrement kisvállalkozók, és még mindig van pofája a szociál-liberálisoknak kinyitni a szájukat. Persze szerintük, az a megoldás, hogy még több hitelt felvenni, hogy a nagytőke rabszolgái legyünk egy életre. Most is ez történik.


Akkora kárt okoztak - nem csak hazánkban - amiből a világ csak nagyon nehezen (talán) több generáció múlva fog kilábalni, ha végre megtanulja a világ, hogy kiket kell távol tartani a politikai és gazdasági elittől!

2013. ápr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

sokan megélhetési hitelt vettek fel annó mert annyira kifosztották az országot...


és most fizetik azt is...


kicsit arra hasonlit nekem ez a helyzet mikor annó a fellendülő szocializmus a rothadó kapitalizmustól felvett hitelekkel működött...

2013. máj. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 1984-1985 között jól éltem anyám hasában azóta egyre szarabbul ,de azzal vigasztalom magam ,hogy most még jobban élek ,mint jövőre :P
2013. szept. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!