Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon az emberek...

Magyarországon az emberek többsége elfogadja a pártatlan véleményt, vagy a véleményalkotó mindenképpen bekerül egy balos vagy jobbos kategóriába?

Figyelt kérdés

Pl ha valaki szereti és ápolja a hagyományainkat, DE nem tartja többre más népek hagyományainál, és nincs benne gőg, csak mivel itt született, ebben nőtt fel, a szíve idehúz.


Vagy pl betegesnek és szubjektíve visszataszítónak tartja a homoszexualitást, és nem ért egyet a felvonuláson izléstelenül vonaglókkal, DE megölni/megverni/leköpni sem akarja őket, és elismeri, hogy vannak normálisak is, akik a hajlamaik ellenére jó emberek lehetnek.


Vagy aki a gyerekét se nem túl liberálisan ("mindent hagyok neki"), se nem túl érzéketlenül ("nesze, durr egy pofon") akarja nevelni.


Úgy vettem észre, hogy sokan egy-egy véleményből, vagy véleménytöredékből hamis következtetést vonnak le, berakják az embert valamelyik skatulyába, és onnantól már nem hallják meg, amit mondanak nekik, ragaszkodnak ahhoz, hogy az illető balos, vagy jobbos, vagy libsi, vagy náci, vagy tudom is én, tehát "ellenség". Van még esély ilyenkor a józan észre hatni, vagy jobb, ha az ember befogja a száját, és nem nyilvánít véleményt semmiről?


2013. ápr. 8. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egy ember egy párt mellet elkötelezte magát akkor az nem fogja elfogadni a véleményt. Ha nem értesz épp egyet vele valamiben akkor az általa legjobban utált pártba tartozol. Így vagyok én egyszerre MSZP-s fideszes, jobbikos, LMP-s.
2013. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dick Esmen ***** válasza:
Magyarországon nem fogadják el a pártatlan véleményt,mindenkit besorolnak valahova.Akit sehova sem lehet besorolni az mindenkinek gyanús.
2013. ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!