Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Jobbik náci párt?

Szerintetek a Jobbik náci párt?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 19:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
47%

Mit foglalkozol ezzel?

Akinek van egy kis esze az tudja, h Magyarország számára a legjobb lehetőség a többi banda mellett.

A többi meg be van szarva és azért fújol a Jobbikra.

2013. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
77%

Tisztelt kérdező és tisztelt Bumbi,

tudtátok, hogy a hajdúszoboszló Jobbik elnöke cigány?

[link]


Viszont senki ne mondja hogy a cigányok 99%-ával nincsenek óriási gondok!

Ha az utcán jön szembe ez a két szimpatikus barna talpú, akkor te nem mész át az út másik felére, mert nem vagy előítéletes náci?

[link]

2013. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
49%
Én a Bumbi gyerektől még arra nem kaptam választ, h az miért van, h az összes Jobbikos, cigányellenes kérdésnél teljes mellszélességgel rasszistázik, bezzeg mikor magyarellenes kérdés van kint(esetleg azzal kapcsolatos, h a zsidók mit művelnek faji alapon a palesztinokkal) akkor mélyen kussol, sőt ha be is dugja a pofáját akkor csak is helyesel.
2013. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 bumbi02 ***** válasza:
32%

Ha olvasnád azt amit írok, nem pedig a nevemnél leragadnál, akkor tudnád hogy sose értettem egyet Izrael politikájával. De ez megint csak eltérés a témától...


A Jobbik nem a bűnözés ellen, hanem a cigánybűnözés ellen szólal fel minden másnap. Engem is zavar a cigánybűnözés, de igazából maga a bűnözés zavar. Ezen belül a fehérgallérostól cigánybűnözésig mindegyik típus.

2013. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha 10 bűnözőből 9 cigány?
2013. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
60%

A Jobbik nem náci párt.

Minden olyan választ amely a Jobbikot nácinak mondja , azt jelentjük és törlik.

Mielőtt a szólásszabadsággal jön valaki ,a baloldaliak is töröltetnek elég sok véleményt.


Szóval így , a mérleg nyelve középen van.


Minden személyt aki a TV-ben nácinak , neonácinak , fasisztának nevezi a Jobbikot az feljelentjük.


Üdv ,Egy Jobbik IT tag.

2013. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 bumbi02 ***** válasza:
24%
Ha 10 cigányból 9 bűnöző (azért nem ilye durva az arány) akkor a maradék egyet is büntessük? nem értem a logikát. Ha 10 Jobbikosból 9 rasszista és antiszemita, akkor a maradék egyet is tituláljam annak?
2013. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Maga a párt nem, inkább a szimpatizánsaik között van sok ilyen indíttatású emberke.

Így a párttal nincs is gondom, inkább, a szélsőséges követőikkel.

2013. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
95%
A szó eredeti értelmében nem. A libsik viszont manapság azokra használják ezt a szót, akik szeretik a hazájukat, büszkék a nemzetiségükre, elutasítják a cigányok pozitív diszkriminációját és a zsidók felsőbbrendűségét. Ebben az értelemben a Jobbik náci párt.
2013. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!