Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Jobbik náci párt?

Szerintetek a Jobbik náci párt?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 19:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%

Nem.

A Jobbik erősen bűnöző ellenes párt.


A zsidókkal kapcsolatban , a Jobbik csak egyensúlyt akar és nem alá, fölé ,mellé rendeltséget.


Mivel , el kell ismerni , egyes zsidóknak elég nagy a befolyása Európában , és ez nagyon rossz.

2013. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Szerintem sem az, köszi a választ.
2013. ápr. 8. 19:26
 3/30 anonim ***** válasza:
65%
Nem náci párt, de a szimpatizánsaik közt sok a Hitler-imádó. Ugyanakkor a Jobbik szélsőségesen antiszemita, az értelem helyett a gyűlöletre építő populista szélsőjobbos párt.
2013. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
De miért antiszemita, miért rasszista? Én speciel a Jobbikhoz állok közel, de nem vetem meg a zsidókat, sem a cigányokat, csak abból van elegem, hogy nekik mindent szabad... És szerintem a legtöbben a szavazóik közül így vannak ezzel, és nem úgy, hogy nácik. Ez pedig nem szélsőségesség. A náci szavazóik meg hát... na... IQ < 90.
2013. ápr. 8. 19:28
 5/30 anonim ***** válasza:
69%

http://www.youtube.com/watch?v=SLp-V4ARP9M itt ez a videó

akik meg trapistáznak, üzenem, hogy költözzenek, egy sok cigány által lakott helyre vagy Gázába

2013. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer olvastam egy megközelítését a dolognak, mindenki döntse el, hogy elfogadja-e:

Jobbközép: felsőbbrendűség: nincs, eszközök: mérsékeltek

Nemzeti radikális (Jobbik is ida tartozik): felsőbbrendűség: nincs, eszközök: radikálisak

Neonáci: felsőbbrendűség: van, eszközök: radikálisak

2013. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Én azt látom, hogy könnyebb a közvéleményt a Jobbik ellen uszítani, hiszen a "nácikat" mindenki utálja, ahelyett, hogy a valós problémákkal foglalkozzunk. Ráadásul tökéletes elterelés, és zsidó-sajnáltatás, arra, hogy közben felvásárolják az országunkat.

Mindemellett azért sajnos néha elég meredek dolgok történnek főleg a pártszimpatizánsok körében, amit nem támogatok.

2013. ápr. 8. 19:35
 8/30 anonim válasza:
59%
Nem nácik csak tudják hogy mit kéne tenni Magyarországgal.
2013. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 bumbi02 ***** válasza:
76%

Azért a Jobbiknak elég sok zsidó és cigány ellenes megnyilvánulása volt.


Nem gonosz üzletember és bűnöző ellenes, hanem zsidó és cigány ellenes. Én is utálom a bűnözőket, és a pénzéhes öltönyösöket.. Csak hogy a zsidók és cigányok közt nem csak ilyenek vannak.

2013. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Tisztelt utolsó!

Nem mondom, hogy nem voltak, de pl. Vona Gábor beszélgetett zsidó rabbival, meg testvérének nevezte a dolgozó cigányokat. Érdekes, a másik oldal (zsidók, cigányok), nem hallgatják meg, nem ülnek le beszélgetni a "nácikkal"... És ők vallják magukat értelmiséginek, értelmesnek.

2013. ápr. 8. 19:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!