Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi az esélye, hogy minden...

Mennyi az esélye, hogy minden magyarországi város főterét vagy főútját Leninről nevezzék el?

Figyelt kérdés

Minden városban legyen Lenin tér minden faluban legyen Lenin utca!!!


Én nagyon támogatom ezt mivel Vlagyimir Iljics Lenin volt a történelem eddigi legnagyobb alakja.


2013. ápr. 12. 17:48
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Elméletben minden tökéletesen működik, a szocializmus is meg a kapitalizmus is. Csak az a bökkenő, hogy az emberek nem tökéletesek :D.
2013. ápr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Vadkan01 ***** válasza:
Van még Szovjetunió? Nem is tudtam.
2013. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Shai-Hulud ***** válasza:

Kérdező, fordulj sürgősen orvoshoz, szerintem te súlyosan paranoid vagy.


Thürmer Gyuszi bácsi hogy van? :-DD

2013. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Dick Esmen ***** válasza:
Semennyi.
2013. ápr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nálunk még van Engels Frigyes utca és tudomásom szerint nincs tervben az átnevezése.
2013. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
6 Unalmas lenne, ha csak egy ország lenne, amiben mindenki ugyanolyan. És ennyi erővel lehetne minden városban Hitler, meg Himler utca is, mert ők híresebbek voltak Leninnél.;)
2013. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nos, az esélye eléggé a 0 felé konvergál. Én speciel nagyon nem támogatnám, mert egyrészt nem magyar személyiség volt és inkább a saját múltunkból nézzünk névadó személyeket, másrészt nem az az ember volt, akinek te hiszed. Azóta már jelentek meg kötetek Lenin valós életéről és nemcsak azok forognak közkézen, melyeket még a pártállamban írtak meg. Amúgy meg jól vannak a településeink azokkal a közterület nevekkel, amiket viselnek. Én speciel nem szeretnék pl. Debrecenben a Péterfia és Piac utca helyett Lenin utcán végigsétálni, de azért a pestiek is furcsán néznének rád, ha teszem azt, a Széll Kálmán(volt Moszkva) teret, valamint az Andrássy utat Leninre akarnád átkeresztelni.
2013. ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A kérdező jól gondolkozik az én szemszögemből, de ez nehezen menne úgy hogy már szinte az 1 évesnek is azt mondják hogy mennyire "gonosz, rossz", azon vannak ezek a férgek (szebben mondva kapitalisták) hogy kitöröljék Őt és társait a történelemből, de ez nem fog nekik soha sikerülni.
2013. szept. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Utolsó, pont ti gondoljátok rosszul. Lenin nem az az aranyos kisfiú volt, amilyennek a magatok fajta gondolja. Sztálin csak tökéletesítette a rendszert, Lenin volt az, aki megtervezte az egészet.
2013. szept. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Amúgy honnan veszed azt az égbekiáltó baromságot, hogy a történelem eddigi legnagyobb alakja? Ezerszám vannak olyan személyek, akik nagyságban messze lekörözik.
2013. szept. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!