Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi az esélye, hogy minden...

Mennyi az esélye, hogy minden magyarországi város főterét vagy főútját Leninről nevezzék el?

Figyelt kérdés

Minden városban legyen Lenin tér minden faluban legyen Lenin utca!!!


Én nagyon támogatom ezt mivel Vlagyimir Iljics Lenin volt a történelem eddigi legnagyobb alakja.


2013. ápr. 12. 17:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Irritating troll is irritating...
2013. ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem nem tudok angolul csak oroszul
2013. ápr. 12. 17:56
 3/22 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem Darth Vader volt a történelem legnagyobb alakja.

Több aláirást gyűjthetnék rá, mint te Leninre.

2013. ápr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Shai-Hulud ***** válasza:
85%

Hát azt hiszem ehhez szerezned kellene még néhány támogatót.

Nem tartom valószínűnek, hogy ebben a büdös életben még valamit Leninről nevezzenek el Magyarországon.


OFF:

A Kreml előtt, valamikor 1924-ben:

-Én Lenin elvtárssal szeretnék beszélni...

-De bácsika, már tegnap is mondtam, hogy nem lehet, Lenin elvtársa meghalt. Miért jött ide ma is, hát nem hisz nekem?

-De, de hiszek, csak olyan jó hallani.......

2013. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
Szerencsére semmi esélyed sincs rá.
2013. ápr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Lenin volt a legnagyobb. Egy olyan rendszert ahol mindenki képességei szerint dolgozott és szükségletei szerint részesült a javak elosztásából. A termelőeszközök és a hatalom a dolgozó nép kezében voltak, nem pedig a kizsákmányoló osztály kisajátításában. Magyarországon ilyen rendszer volt 1989-ig, a kommunizmus alapjait lerakták de még nem épült fel teljesen. Ma már csak egy ország van a világon, ahol ilyen rendszer van és minden hatalom a dolgozó nép kezében van. Ez a ország a Koreai Népi Demokratikus Köztársaság.
2013. ápr. 12. 18:03
 7/22 anonim ***** válasza:
78%
Olyan jó volt az a kommunista rendszer, hogy tízmilliók haltak éhen, milliókat vittek Gulágra mindenféle szedett-vedett indokok alapján. Szépen hangzik ez az egyenlőség dolog, de hidd el, nem volt az.
2013. ápr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Shai-Hulud ***** válasza:
66%

"minden hatalom a dolgozó nép kezében van. Ez a ország a Koreai Népi Demokratikus Köztársaság."


Hehehehehe.... Köszi, ez valóban jó vicc volt! :-)

2013. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ez nem vicc volt hanem véresen komoly.
2013. ápr. 12. 18:20
 10/22 A kérdező kommentje:
És ráadásul a jenkik most atombombával fenyegetik Észak-Koreát. Utána majd Kínát és a Szovjetuniót fogják atommal megtámadni az amerikaik.
2013. ápr. 12. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!