Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz már végre újra egy...

Mikor lesz már végre újra egy olyan párt itthon, mint amilyen az SZDSZ volt?

Figyelt kérdés
Nem lehet már itthon senkire szavazni sajnos.
2013. ápr. 16. 18:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%

Téged a liberális eszmékkel jól átvágtak.


Az SZDSZ volt eddig a legkorruptabb párt. Igazi kizsákmányoló és magyar gyalázó!


Szavazz a beteges Fodor Gabriellára és az ő pártjára, a Magyar Liberális Pártra.

2013. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
57%
Az "olyan" szot egy kicsit bövebben is kifejtenéd?
2013. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
#1 Miért vágtak volna át? Én liberális vagyok, nem lehet mindenki népnemzeti hazafi.
2013. ápr. 16. 18:35
 4/25 anonim ***** válasza:
51%

A liberalizmus eszméje nem létezik!


Ahol szabadság, ott nincs egyenlőség.

Ahol egyenlőség, ott nincs testvériség.


Ahol igazából szabad lehetnék, bármi nemű tevékenységemmel mások szabadságát korlátozom, tehát ő nem szabad.


Például nem lehet mindenhol cigarettázni, korlátolva vagyok, de ha rágyújtok, akkor az másokat zavar, mások szabadságát korlátozza.


A liberalizmus csak hangzatos szó, semmi több.

2013. ápr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%
Remélem soha :)
2013. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Neked fogalmad sincs, mi a liberalizmus... Ha érdekel a dolog, akkor írj ki egy kérdést erről, itt viszont ne térjünk el a tárgytól többet.
2013. ápr. 16. 18:47
 7/25 anonim ***** válasza:
42%

Én tudom:


A liberalizmus = szabad rablás.


Tessék! Megválaszoltam tömören.

2013. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

méretéhez képest az SZDSZ ártott a legtöbbet az országnak annyi korrupt és hozzá nem értő, zselégerincű politikusa egy pártnak sem volt, ami elég nagy szó. nemzetellenesek, idegenszívűek pártja volt. a szadeszes miniszterek kártékonysága óriási volt. (Csillag, Hováth Á., Magyar B....)

semmi másról nem szólt mint a kisebbségek előretolása mindenen keresztül, a többség ellenére (pl melegfelvonulás)


Ja a Horn Gabeszt kihagytam. Ő adásban is kimondta hogy fontosabb az SZDSZ jövője mint az országé, youtubeon is fent van. Ő is magas szintre jutott és semmi hasznosat nem csinált csak lenézett mindent ami nemzeti. Most épp a republikon intézetet vezeti hasonszőrű "szakértőkkel".

2013. ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%

Remélem soha!


"A kérdező kommentje:


Neked fogalmad sincs, mi a liberalizmus... Ha érdekel a dolog, akkor írj ki egy kérdést erről, itt viszont ne térjünk el a tárgytól többet.""



Lehet hogy sokunknak nincs teljes rálátása a valódi liberalizmusról, de hidd el hogy az SZDSZ nek a világon semmi köze nem volt hozzá!


Persze a mai liberalizmus már csak egy túlpolitizált a nagytőke fegyverének tekintendő elkorcsosulás, így aztán lehet hogy az SZDSZ még is liberális volt.

2013. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Az SZDSZ nem liberális elvet képviselt , hanem az individualizmus torz változatát, de lehet jobban közelít a nihilizmushoz.


Liberális magyar volt pl:Széchenyi István.

Persze , akkoriban más neveztünk liberalizmusnak , amit ma annak nevezünk az valójában nem az.

2013. ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!