Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a Jobbik kémiai kasztrációt vezetne be a visszaeső nemi erőszakolóknak és a pedofiloknak?

Figyelt kérdés
Én ezzel egyetértek. Ha valaki szexuális bűncselekményeket követ el, nem egyszer, vagy ártatlan gyerekeket molesztál, azzal szemben én ezt teljesen igazságosnak tartom. Tegye mindenki a szívére a kezét, és vonatkoztasson el a Jobbiktól. Mi a véleményetek?

2013. ápr. 17. 11:02
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már a baromságokat!

Ahol túlnépesedés van, ott tenni kell ellene!

Teljesen mindegy, hogy Romákról, Magyarokról, vagy bárki másról van szó!

Kínában is szabályozzák a népességet, ott mindegy családnak csak 1 gyereke lehet!

És senkinek semmi baja vele!

Csak te p@fázol itt diszkriminációról!


"ami nem érdekel, és van jobb dolgom is. ezek után szóba se állok veled."

Balf@sz vagy b@zdmeg, addig nagy a szád, amíg tudsz mivel visszavágni, utána meg jön ez a gyerekes hárítás! Szánalmas!

2013. ápr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

Egyébként te nem reagáltál a hozzászólásaimra, aztán meg terelem a szót? :D


Mekkora bohóc vagy te ember :D

2013. ápr. 19. 13:00
 43/46 anonim ***** válasza:

azt hiszem partnerség hiányában lezártnak tekintem a kérdést.


de rátok is szüksége van az országnak, erre mondják, hogy "mindenki jó valamire, ha másra nem, hát elrettentő példának".

2013. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Mivel értelmes dolgot már nem fűzöl hozzá, valóban nincs partnerség! :D

Jó volt, amiket mondtál, csak mindegyiket meg lehetett cáfolni!

Utána viszont ez a gyerekes "ezek után szóba se állok veled", meg "lezártnak tekintem a kérdést"!

Csak röhögni tudok rajtad! :D

2013. ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
A Jobbik egy f.sz párt, de ezzel maximálisan egyetértek.
2013. ápr. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
szerintem ez abszolut elfogadhatatlan és viszzautasítandó ötlet. senkinek nincs joga ehez. csukják le vagy akármi. ez a jobbik tényleg elmebeteg egy párt. nem is értem hogyhogy nem oszlatták még fel
2013. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!