Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a Jobbik kémiai kasztrációt vezetne be a visszaeső nemi erőszakolóknak és a pedofiloknak?

Figyelt kérdés
Én ezzel egyetértek. Ha valaki szexuális bűncselekményeket követ el, nem egyszer, vagy ártatlan gyerekeket molesztál, azzal szemben én ezt teljesen igazságosnak tartom. Tegye mindenki a szívére a kezét, és vonatkoztasson el a Jobbiktól. Mi a véleményetek?

2013. ápr. 17. 11:02
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
Ja, és még egy kiegészítés. Ez a kasztráció Németországban, Franciaországban, Izraelben, Angliában, Svájcban, Lengyelországban, Dél-koreában, USA-ban, Belgiumban, Ausztráliában, Svédországban, Dániában, Csehországban jelen van, alkalmazzák. És megjegyezendő, hogy Németországban és Csehországban a műtéti kasztrációra is van lehetőség a törvények szerint.
2013. ápr. 17. 11:06
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom Németországban meg az USA egyes tagállamaiban van hasonló.


Szerintem ez jó büntetés lenne ,de előtte nagyon ki kellene vizsgálni , hogy tényleg a megfelelő személy legyen kasztrálva.

2013. ápr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
Erről a Cukorfalat című remek film jut eszembe. :D De amúgy jó ötlet szerintem.
2013. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
96%
Minden visszaeső erőszakos bűnözővel ezt kéne tenni.Az agresszív hajlam a génekben van, ne szaporodjanak.
2013. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Jobbik ide vagy oda, ezzel egyetértek.
2013. ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy mi idézi elő az emberben a pedofíliát és az agressziót.


"Az agresszív hajlam a génekben van"

Ez tényleg igaz?



A kémiai kasztráció visszafordíthatatlan?

Nem ismerem az eljárást.

2013. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%

Az erőszakolókat nem kasztrálni kellene, hanem felkötni!

Aki lopni megy, vagy betörni, arra ráfoghatjuk, hogy a megélhetés miatt, hisz az ilyen jellegű bűnözők mind szegény sorból indulnak!

De az erőszakos bűncselekményeknek nincs külső befolyásoló tényezője! Csak, és kizárólag az érintett személytől függ, hogy ő megerőszakol-e valakit, vagy nem!

Aki pedig szabad akaratából ilyet tesz, annak lógnia kell!

2013. ápr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek velük. Továbbá véleményem szerint nem ártana sterilizálni a vérfertőzőket is. Éppen elegendő belterjes, genetikai hulladék korcs van már...
2013. ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

""Az agresszív hajlam a génekben van"

"Ez tényleg igaz?"


Igen, ez igaz.


"A kémiai kasztráció visszafordíthatatlan?

Nem ismerem az eljárást."


Ha valakiről nyilván bizonyítékokkal kiderül, hogy valóban visszaeső nemi erőszakoló, vagy pedofil, és emiatt kémia kasztrációt hajtanak végre nála, akkor azt miért kellene visszafordítani???

2013. ápr. 17. 11:47
 10/46 anonim ***** válasza:
28%
Támogatom, de akkor vegyük be a kalapba a visszaeső jobbik szavazókat is.
2013. ápr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!