Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg szervkereskedők...

Tényleg szervkereskedők lehetnek Szolnokon?

Figyelt kérdés

[link]


Fura....



Mo.,-n és mondjuk Ausztriában vagy akár Horváto.ban mekkora a szervkereskedelem aránya? Vis mennyire "elterjedt"?



2013. ápr. 20. 23:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy én nem járok kínaiba, mert egy nagy putri az egész és sz@r minőségűek a ruhák, az összes olyan, mintha szemétből kihalászott rongyokat varrtak volna össze. Amúgy én is hallottam már ezt a pletykát, de szerintem urban legend.De kis igazság azért lehet benne, ki tudja...
2013. ápr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ó, én meg azt hallottam - és ez igaz, mert a nagynéném szomszédjának a keresztlánya barátjának a húgának az exférje állította - hogy Mucsarögöcse alsón földönkívüliek rabolják el az embereket, hogy elvigyék őket bioüzemanyagnak.



Állítottál valamit, bizonyítsd te, hogy nem kamuzol, nem az én dolgom linkeket keresni. Úgyhogy egészen addig amíg hiteles rendőrségi vagy más hivatalos forrást nem adsz, addig úgy veszem az állításod, hogy kamu.

2013. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Ha igaz a történet, a nőt már megborotválták az operálás helyén,"


Lol :D. Levágták a mellkasszőrét :D.

2013. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Éppen ezért mondtam, hogy nem linkelek!

Az tény, hogy az üzletet bezárták, voltak kint a rendőrök, ott voltam, láttam!

Neten hivatalos forrást akkor sem kerestem, és most sem fogok, mert nem tudom, neked mi felel meg!

Tele van vele a net, de ha neked hivatalos forrás kell, akkor keress, biztos találsz,

2013. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Gugu Gabor ***** válasza:

Mint fent elhangzott, a szervkereskedelem kicsit bonyolultabb a lopott autóknál. Egy ember nem autó hogy kiveszem a vesét/kuplungot és eláll x hónapig plusz bármelyik másik emberbe/autóba beszerelhető.

Vagyis az hogy x-y-nt mindenféle előzetes vizsgálat nélkül berántják a pincébe kiszedik a máját az marha nagy baromság.


Nem azt mondom hogy nincs és nem lehet szervkereskedelem idehaza, de legalább olvasatok utána hogy ez hogy is működik.

2013. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Azért a szervkereskedelem nem is úgy működik, ahogy te gondolod!

Nem néhány tucat emberből álló csoportról van szó!

Ha valakinek kiveszik a szerveit, hidd el, lesz olyan, aki jó pénzért megveszi tőlük, és biztos, hogy van olyan ember, akinek megfelelő, és beültetésre vár!

2013. ápr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
14: Legalább látnék többet annál, hogy "így van, mert hallottam".
2013. ápr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

16: Az akkor sem úgy megy, hogy itt van Bélapátfalván ilyen-olyan friss vese, nosza kinek kell, tegyük fel a vaterára.


Ráadásul ránézésre senkiről nem tudod, hogy milyen egészségi állapotban van, nem fognak fölöslegesen ennyi embert kaszabolni. Persze, hogy létezik szervkereskedelem, de nem így, ebben a formában.


A másik az, hogy ha Kolompár Izaura 7 éves mucsarögöcsei kislány eltűnik, akkor kivonul öt tévéstáb, hogy közvetítse a híradóban a keresést ahogy végigfésülik a közeli nádast és folyópartot, interjút készítenek a szülőkkel, a szomszédokkal, a boltossal aki elmondja, hogy előző nap nála vett nyalókát a kislány és a mata részeg Pista bácsival aki hazafelé botorkál a kocsmából.

Ha ennyire elterjedt és általános lenne a szervkereskedelem, akkor hogyan lehet, hogy soha de soha senki nem kívánt előállni a rokonságból - vagy az érintett személy??? Hol vannak a cikkek, a nyilatkozatok, a riportok?


Ez ugyanaz a sztori, hogy gyerekeket lopkodnak a plázákból - aha, onnan ahol minden be van kamerázva, persze logikus, hogy onnan vigyék el a gyereket. A történetben szerepel az, hogy hermetikusan lezárták a plázát, és megtalálták a fiúnak öltöztetett, levágott hajú elkábított kislányt - csak épp ha eltűnik a gyereked egy plázában, k.rvára nem zárnak le semmit, csak a biztonságiak jobban nyújtogatják a nyakukat és nézik a gyerekeket....


Na mindegy, ez a kettő ugyanaz a baromság, néha gondolkodni is kellene... és persze a közös még az a történetben, hogy soha nem találnak senkit, akivel megtörtént az eset, mindig csak "hallottam az ismerősömtől hogy az ő ismerősének az ismerősével történt"

2013. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én a többi esetet nem ismerem!

Azokban nem nyilatkozom!

2013. ápr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!