Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg szervkereskedők...

Tényleg szervkereskedők lehetnek Szolnokon?

Figyelt kérdés

[link]


Fura....



Mo.,-n és mondjuk Ausztriában vagy akár Horváto.ban mekkora a szervkereskedelem aránya? Vis mennyire "elterjedt"?



2013. ápr. 20. 23:20
1 2
 1/19 Gugu Gabor ***** válasza:

Ez a marhaséág hogy az x-y üzlet próbafülkéjéből eltűnnek emberek néhány évente előjön.


[link]


Ajánlom figyelmedbe a dátumokat is :)

2013. ápr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Azért a vese vagy egyéb szervek nem olyanok mint egy autóalkatrész, hogy egy lopott Opel Corsa hűtőjét átrakhatod bármelyik Opel Corsába. A szervkereskedők sem úgy dolgoznak, hogy jé ott egy csinos szöszi, nosza vigyük a veséjét. Amúgy minden évben van egy ilyen körlevél, hol itt-hol ott "tűnnek" el emberek. Talán néhány közeli boltnak nem tetszett a konkurencia.
2013. ápr. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
a szolnoki középiskolákban felolvastak egy a polgármester által írt levelet, 8ami a diákokhoz szól) amiben elmondta a polgármester, hogy ez csak pletyka. Szolnok továbbra is biztonságos város, nincsenek szervkereskedők. Arról a fiúról, akit a zagyvában találtak meg, valójában idegenkezűségre nem találtak nyomot. Erről ennyit. Nme kell minden szart elhinni... Amúgy hallottad hogy cápa úszkál a Tiszában? Tudod ott az új híd környékén...
2013. ápr. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
fájóan hülyék az emberek
2013. ápr. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ezt a szolnoki esetet nem ismerem, de miskolcon buktattak le szervkereskedőket!
2013. ápr. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5: Linket lécci.
2013. ápr. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen tényleg.
2013. ápr. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"5: Linket lécci."


Arra is lusta vagy, hogy megkeresd magadnak?

2013. ápr. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Egyrészt azért nem akarok linkelni, mert ha csak megkeresem a legelső google találatot, és belinkelem, esetleg beszólhatnak itt egyesek, hogy nem hiteles a forrás, és tuti kamu! De keress rá, elég sok információt fogsz találni!


A másik, hogy ez nem egy mai dolog, talán vagy 3 éve történt!


Amit én hallottam róla, hogy állítólag egy nő bement egy kínaiba (a bolt nevét nem említem, de arról is beszéltek), (gondolom azt hitték egyedül van), a próbafülkéből behúzták egy csapóajtón, és ott, helyben, az alagsorban akarták kivenni a szerveit!

Ott buktak le, hogy a barátja kint várt rá az üzlet előtt, feltűnt neki, hogy sokáig van bent, bement utána kérdezni, de azt mondták, nincs ott, ő meg kihívta a rendőröket!

Ha igaz a történet, a nőt már megborotválták az operálás helyén, de tovább nem jutottak, szóval épségben megúszta, de előtte ki tudja hányan nem! :(

2013. ápr. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Jól írtad, google első találat : urban legend. A MRFK és a Szentpéteri is cáfolta a híreket :)


[link]


Érdekes, hogy ez 2010-es cikk, viszont én már erről 2002 körül is hallottam, csak akkor még a lány barátja rendőr volt és a próbafülke előtt várt :)

2013. ápr. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!