Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért titkolják a magyar...

Miért titkolják a magyar emberek előtt, hány kettős állampolgár van az országgyűlési képviselők és a kormány tagjai között?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Senki nem titkolja. A képviselők adatai megtalálhatók a Parlament honlapján. Azonban az hogy van-e olyan képviselő akinek van másik állampolgársága is, az ma Magyarországon huszadrangú kérdés, rengeteg fontosabb dologgal kellene foglalkozni, nem ezzel.
2013. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem huszadrangú.Magyar országgyűlésbe választott képviselő köteles a választópolgárokat még a jelöltsége idején tájékoztatni arról,ha egy másik államnak is állampolgára. Elvégre a magyar állam irányításába van közvetlen beleszólása,rálátása, aztán gondol egyet és ezekkel az információkkal elballag a másik országba és esetleg államtitkokat fog elmesélni. Én abszolút nem tartom elfogadhatónak, ha valaki ilyen stratégiailag fontos pozícióban kettős állampolgár. Igen, van nemzetbiztonsági kockázata.
2013. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
"Igen, van nemzetbiztonsági kockázata." Igen, sajnos nagyon rossz ez. És kinek az érdekeit képviseli?
2013. ápr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Hát a Fideszben van egy képviselő aki arab , lehet libanoni-magyar kettős állampolgár.


Na most ,amilyen dolgok történnek a Közel-Keleten én sem örülnék , ilyen kettős állampolgároknak.

2013. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
az a helyzet, hogy lényegtelen a kérdés, mert mindannyian tudjuk, hogy a baloldal internáci, ha van más állampolgársága, ha nincs, ígyis-úgyis kiszolgáltatja Magyarországot a nagytőkének, szovjeteknek, bankoknak, multiknak németeknek, midnegy kinek csak haszonhoz jusson az árulásból! ezért uszítja a baloldal a külföldieket az Orbán kormányra és az országra!
2013. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ozmium42 ***** válasza:
92%

Elmondom miért ellenzik!


Nem a nagy lelepleződés miatt!!!


Csak elszórva néhány kettős állampolgár lehet a parlamentben szerintem. Zavaró, de nem jelentős.


Amitől rettegnek, az a szemlélet, ami e jogos igény mögött áll. Ha pár ember jogot követel, hogy láthassa, milyen állampolgárságú az, akire szavaz, akkor mások, akiknek ez eddig eszébe se jutott, vérszemet kapnak. Ebből az fog következni, hogy kétszer is meggondolják, hogy kire szavaznak, és nem pedig automatikusan arra, akit eléjük tesznek.


Ébredező választói tudatosság!


Veszélyes dolog ez az ő részükről, hiszen van mit rejtegetni.

2013. ápr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak páran lehetnek. Én is szeretném, hogy nyilvánosságra hozzák, legalább kiderülne, hogy alig vannak. Azzal viszont nem értek egyet, hogy ne lehessenek képviselők. Legyen nyilvános a választások előtt és mindenki szabadon dönthesse el, hogy rászavaz vagy sem. A tiltást azért is ellenzem, mert nem örülnék, hogy magyar-román, magyar-szlovák stb állampolgárokat zárnának ki egy szomszédos ország parlamentjéből. Mert ugye tudjátok, hogy ezt minden joggal megteszik majd ha mi is kitiltjuk őket.
2013. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert ha kiderülne fellázadna a nép.
2013. ápr. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Senki nem lázadna fel. Az pedig ostobaság, hogy aki kettős állampolgár, az bármiféle kockázatot jelent. Ez csak akkor lenne igaz, ha háború lenne.

A képviselők különben sem tudnak államtitkokat. Arról nem a parlamentben tárgyalnak.

A magyar-román kettős állampolgárságúaknak sincs ezen az alapon helye a parlamentben.

2013. ápr. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mert kiderülne, hogy midenki izraeli állampolgár is egyben
2013. ápr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!