Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Ti mit gondoltok arról, hogy a kormány társkereső programot akar indítani 10 milliárdból az egyetemistáknak?

Figyelt kérdés

Az egyetemisták szerint is hülyeség, a pszichológus szerint az egyetemistáknak nagyobb az esélye/lehetősége párt találni.


[link]


2013. ápr. 14. 11:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Én inkább egy Zsófit gondoltam.
2013. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Én sem Timit gondoltam hanem Klárit.
2013. ápr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ez a legmegfelelőbb megoldás a termékenység javítására.


Először is a megélhetési körülményeken , életszínvonalon kellene javítani.

Utána lehetne nyomni a társkeresést ,de így nincs sok értelme.

2013. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég gusztustalan,kb nekem úgy jön le hogy aki nem egyetemista azt külön kell választani.Semmi értelme amúgy szerintem,aki így nem talál párt az máshogy sem fog.Az egyszerűen életképtelen és irreális elvárásai vannak.Amúgy első körben a béreket kellene emelni és nem ilyenekre több milliárdot költeni...nevetséges..
2013. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Pistának jó lesz...
2013. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

ma 12:04


A videóban az első ember megmondja, hogy mit kellene inkább csinálni. Inkább a párokat kellene segíteni, hogy boldogúlhassanak az életben.

2013. ápr. 14. 12:29
 7/15 anonim ***** válasza:

Mintha Kim Dzsongun taéálta volna ki:


http://www.youtube.com/watch?v=vkKcx3V6sv4

2013. ápr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez megint egy olyan dolog, hogy semmi sincs még eldöntve, csak a média fantáziál valami baromságot: "Randi állami segítséggel" - ez a címe a riportnak, pedig a végén azt mondja a riporter, hogy a házasság és a család népszerűsítésére akar fókuszálni a kormány ezzel a programmal. Ez azért marhára nem ugyanaz. Az utóbbi célok valóban fontosak is, ha nem akarjuk, hogy kinyírja magát a társadalom. Rengeteg 30-as éveiben járó egyedülálló dolgozó ember van, olyan sokan, hogy az már nem normális...
2013. ápr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem csak erre az egy dologra áldoznának 10 milliárdot. szerintem olyan szinten jó ötlet, hogy tényleg nem mindenki egy felszínes ismerkedés-bu.zi az egyetemen, és talán vannak, akik könnyebben megnyílnak a neten, és majd csak utána élőben. sok olyan egyetemistát ismerek akik kb. csak tanulnak, nem járnak bulizni, és lehet, hogy nekik ez jó lenne, csak talán még ezt használni is félénkek lennének. azt amúgy nem értem, miért csak egyetemistáknak van, simán bele lehetne venni a középiskolásokat meg a főiskolásokat is.
2013. ápr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"Ez azért marhára nem ugyanaz. Az utóbbi célok valóban fontosak is, ha nem akarjuk, hogy kinyírja magát a társadalom. Rengeteg 30-as éveiben járó egyedülálló dolgozó ember van, olyan sokan, hogy az már nem normális..."


Na azért ez így hülyeség. Egyeseknél és főképp a fidesz/kdnp-nél van az az elképzelés, hogy akik nem házasok akkor azok nincsenek együtt, nincs párjuk. Egyre kevesebb a házasság és ennek ahhoz is köze van, hogy az emberek kevésbé vallásosak mint régebben. Akkor az egyház nyomatta a házasságot. A papír nem sok minden. Vagy mégis? Új törvényváltozások miatt sokszor csak házasok jogosultak xy támogatásra. Azért ez egy eléggé nagy diszkrimináció. Ha valakik nem házasok akkor azok törvénytelenül vannak együtt így nem érdemlik meg ugyanazt mint a szomszédok akiknek van róla papírja, hogy együtt vannak.

2013. ápr. 14. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!