Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért van, hogy minden 2....

Az miért van, hogy minden 2. volt osztálytársam azt kérdezi, hogyan jöhetne ki hozzám németbe dolgozni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is kimennék oda.
2013. ápr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom azért, mert nem tudtak versenyképesen fizető munkahelyet találni.
2013. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De engem is kivihetnél ha gondolod:D
2013. ápr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

2: versenyképesen fizető munkahelyet hagytam ott a külföldért...


Nem bántam meg, nem nekem lett jobb, én ugyanott tartok mint otthon, de a gyerekeimnek sokkal jobb ez a környezet, a lehetőségek...



Kérdező: Mert most mindenki menekül Magyarországról. Nekem is többen mondták, hogy ha tudok valamit szóljak...

2013. ápr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
héj kérdezö ha engem kivinnél fasza hejet tudnál biztositani akkor még zsebbe is kapnál kis zsét, na mit szólsz hozzá:D?
2013. ápr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért mert nem olyan egyszerű manapság kijutni oda, már ott is válogatják az embereket.

Én is már voltam kint 3 munkahelyen 3 különböző városban. Leghosszabb ideig voltam ott 9 hónapot utána egyszer voltam 3 hónapot majd 1,5 hónapot. És még ezen kívül amikor még kint voltam 3 helyre akartam jelentkezni, az interjú után mondták is hogy nem vesznek fel, és kénytelen voltam hazajönni, mert ismeretségem volt kint, de ők nem tudtak segíteni. Az ottani német barátaim sem tudtak sokat segíteni mert ők mondták hogy már ott is válogatják az embereket, már az sem mondható teljesen jó helynek.

Na ezért kérdezgetik tőled ezt.

2013. ápr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Naaaa azért a sok alja román, szerb meg török talál munkát, akkor a magyar, hogy ne?? Hiszen kint a németek minket kedvelnek a legjobban a külföldiek közül.
2013. ápr. 23. 18:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért mert ostobák.
2013. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mert azt hiszik, hogy ott egy herélt majom is vígan megél.
2013. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi ebben a meglepő?

Te miért mentél ki dolgozni?

Csak nem azért, mert ott többet keresel?

Am sokkal könnyebb úgy munkát keresni, ha valaki már kint van, mint ha itthonról próbálna!

Ezért kérdeztek téged!

2013. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!