Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez most komoly?

Ez most komoly?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=6JF5qABZNww


A jobbik mitől lenne jobb mint a fidesz meg a többi? Attól mert ők nem Brüsszelnek meg Tel-Avivnak adnák el az országot hanem Iráni terrorszervezeteknek?



2013. ápr. 24. 13:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
A JOBBIK miért nem utálja az arabokat? Sokkal több arab van Magyarországon, mint zsidó. Ráadásul a nemzetközi szélsőjobb is trendszerűen az arabokat utálja és a zsidókat emiatt a szövetségesének tekinti. Olyan kis avitt a jobbik világképe.
2013. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%

Nem adnák el.


A terrorszervezet szó pedig nem stimmel.Mindenkinek más a terrorszervezet , terrorista.

1956-os forradalom lázadói a kommunistáknál terroristának számítottak.Számunkra viszont hősök , forradalmárok.


A zsidóknak igen nagy a befolyása Európában és Magyarországon is.Ezen kell változtatni.

2013. ápr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

#2


Na de álljunk meg egy szóra. A jobbik ugyebár nem antiszemita csak azzal van a baja hogy túl nagy a külföld befolyása az országra köztük a zsidóké? Akkor minek hívnak ide megint csak külföldieket akik nem mellesleg egy terrorszervezet tagjai? Most akkor döntsék már el hogy nemzetradikálisdivathazafiak, vagy csak nácik. Meg ha maguk nem képesek megoldani az itteni problémákat, csak úgy hogy eladnák a terroristáknak az országot akkor minek is szavazzak rájuk?

2013. ápr. 24. 13:56
 4/23 anonim ***** válasza:
45%

Ez egy lejárató videó.


Jártam Jobbikos településen ,össze sem lehet hasonlítani a többivel.Tényleg rend van.


Kelettel , Kínával , Iránnal , arab országokkal akarnak jóban lenni.Ez inkább csak érdek kapcsolat ,most ezekben az országokban van a jövő ilyen egyszerű.

2013. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#4

Milyen lejárató videó? Vona a saját szájacskájával mondta hogy iráni terrorszervezetet akar az országba hívni hogy rendet teremtsen. Szándékosan azt a videót raktam be amiben a szövegkörnyezet is hallható, mert van olyan ahol kiragadnak két mondatot de itt hallható hogy valóban ez a tervük. Akkor nincs miről beszélni. Az hogy a sok jobbikos település közül van kettő ahol megkérdőjelezhető módszerekkel rendet teremtettek az túl sokat nem jelent. Ismerek olyan mszp-s meg fideszes települést is jelentős cigánysággal ahol rend van.

2013. ápr. 24. 14:04
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

"akkor minek is szavazzak rájuk?"


Te semminek. Az szavazzon rájuk aki egyet ért velük.

2013. ápr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

#6


Jó. Akkor akik rászavaznak ezzel a hatalmas logikai bukfenccel hogy tudnak megbékélni? Vagy őket nem érdekli csak fujj cigány, fujj zsidó, éjen szálasy és el is van intézve?

2013. ápr. 24. 14:28
 8/23 anonim ***** válasza:

"Vona a saját szájacskájával mondta hogy iráni terrorszervezetet akar az országba hívni"


Már nem azért de nem hallottam a szájából a "terorszervezet" szót! Kpviselőkről volt szó, akik felügyelik a választás tisztaságát, és azt is csak azért mondták, mert manapság mindegyik kormány ezt csinálja!


Am meg hogy a francban tudnák maguk megoldani a választás tisztaságát, mikor mindenki ellenük van?

Meg amikor Orbán bácsi így bebiztosítja a FIDESZ győzelmét!

És most félreértés ne essék, szerintem a FIDESZ tett hasznos dolgokat is az utóbbi 1-2 évben, de a 2/3-ot nem arra kellett volna használni, hogy bebetonozzák a győzelmüket jövőre!

Így csak a demokrácia illúziója marad, mert ez már nem az!

2013. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

#8


Az iráni forradalmi gárda egy terrorszervezet. De ha ők csak felügyelnek akkor miért kel az AVH-hoz hasonlítani őket. Ők anno nem csak felügyeltek ha nem csal az emlékezetem és nem csak ideiglenesen tartózkodtak itt és még véletlenül sem egy népszavazás tisztaságát felügyelték hanem a demokrácia felszámolását.


Amúgy a Fideszt valóban le kellene váltani, csak ahhoz kéne egy életképes alternatíva. Én sem vagyok az ellen hogy egy kicsit nacionalistább párt kerüljön hatalomra de a jobbiknak csak a szája jár nagyon úgy tűnik. És ami még szomorúbb a szavazóik sem tudnak egy észérvet felhozni hogy a sok ellentmondás mellett miért is ők lennének a megoldás a problémára.

2013. ápr. 24. 15:43
 10/23 anonim ***** válasza:

Persze, hogy csak a szájuk jár, mert alig 20%-os támogatottság mellett a kezük nem tud járni!

De ha megnézed az egyéni körzeteket, a Jobbikos falvak tényleg sokkal jobban kezelik a cigánybűnözés, és a munkanélküliség kérdését is!

Én azt mondom, hogy bizalmat kell nekik szavazni, legalább egy 4 éves kormányzati periódusra, és akkor kiderülne, mit tudnak kezdeni az országgal!

Szerintem sokan meglepődnének, hogy mennyivel jobbak, mint a jelenlegi, és elmúlt kormányok!

2013. ápr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!