Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez most komoly?

Ez most komoly?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=6JF5qABZNww


A jobbik mitől lenne jobb mint a fidesz meg a többi? Attól mert ők nem Brüsszelnek meg Tel-Avivnak adnák el az országot hanem Iráni terrorszervezeteknek?



2013. ápr. 24. 13:44
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

#10


Jobbikos faluban élek és semmi pozitív változás nem történt az elmúlt 3 évben sőt, az amatőrködésük miatt inkább negatív irányba változott a helyzet. Elhiszem hogy van 1-2 falu ahol sikereket értek el de az is biztos hogy a jobbiknak állításuk ellenére nincs egy egységes programjuk a problémák megoldására, amit jól mutat hogy a jobbikos falvak többségében semmi változás nem tapasztalható. Főleg így hogy kvázi bevallotta hogy önmaguk képtelenek rendet teremteni így a nagy hazafiság keretében arabokat csődítenének az országba nem látok továbbra sem egy észévet hogy miért is kéne kapniuk egy esélyt. Az hogy "fujj zsidó fujj cigány éljen szálasy" továbbra sem elég számomra.

2013. ápr. 24. 16:02
 12/23 anonim ***** válasza:

Nekem nem a hozzáállásuk az, ami a leginkább feléjük húz! (bár nem tagadom, hogy kerültem már összetűzésbe cigányokkal, és elég megnyerően beszélnek a megoldásról)


Hanem az, hogy minden más párt ugyanarról a tőről fakad!

Elavult, korához nem illő gazdaságpolitikájuk van!

Mindenképpen vérfrissítés kell a parlamentbe, és jelenleg egyedül a Jobbik teljesíti ezt a feltételt!

A programjuk úgyis fejlődik, változik, felnőnek a feladathoz, ha oda kerülnek!

Fiatalok, akik ismerik a mai világot, a mai problémákat, amiket láthatóan a többi párt, akiknek egyébként már van tapasztalatuk, nem tudnak kezelni!


És ez itt a lényeg!

A Jobbik mindössze egy néhány éve létező szervezet!

Ne várd tőlük, hogy egyik napról a másikra megoldanak mindent!

De a tény, az tény!

A többi pártnak már van tapasztalata, és ennek ellenére nem képesek kezelni sem a gazdasági, sem a bűnözési problémákat!

Ha eddig nem tudták, nem fogják ezután sem!

2013. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

#12


A Jobbikosok 90% már megmutatta mit tud a MIÉP-ben meg a Fideszben. De még egyszer életképes megoldásuk láthatóan nincs a problémákra. A gazdasági programjuk egy vicc. Semmi realitása nincs és összeomláshoz vezetne. Épeszű ember erre nem adja a voksát. Eddig nekem az jött le hogy összehazudnak fűt-fát mögötte meg semmi nincs csak a náci ideológiájuk. És sajnos az látszik hogy a szavazóik sem tudnak ész érveket felsorakoztatni mellettük. Nekem ez továbbra sem elég.

2013. ápr. 24. 16:15
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

kérdező = 47%-os kommentelő, aki kivétel nélkül minden egyes topicban elsüti ezt a "Jobbikot terroristák pénzelik Iránból" szöveget.



1, egyértelműen retorikai fogás volt Vona részéről

2, nincs semmi valóságalapja


Ennyi meg egy bambi.


Szerintem sokkal veszélyesebb, amit Simon Perez mondott, hogy Izrael felvásárolja Magyarországot, mert ez tény, ráadásul valóban zsidók pénzelik a liberális pártokat (SZDSZ, LMP) Magyarországon, sőt zsidó kampánytanácsadók (Ron Werber) segítik a nagypártok (MSZP) kampányát.


Nem kétséges, hogy ezek a pártok kéjesen kiszolgálják kenyéradó gazdájukat, elgördítenek minden akadályt a felvásárlás elől (lásd: Sukoró).


EZ a veszély, és nem az, hogy Vona Gábor mit mond a forradalmi Gárdáról.


Az a vicc, hogy akik állandóan hazudozással vádolják Vonát, most hirtelenjében minden szavát elhiszik...

Szánalmas...

2013. ápr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de pontosan milyen észérveket vársz? Itt előtted sokan felsoroltak tényeket, amik igazolják őket mégis leinted őket, hogy nem elég.


Nagyon jól kifejtették előttem. Valóban nincs tapasztalatuk, de gondolj bele, hogy azoknak akik most kormányon vannak vagy voltak, nekik van, mégis rengeteg problémára az a válaszuk, hogy a homokba dugják a fejüket. Hiába van tapasztalatuk, ha nem foglalkoznak a problémával, persze ez csak néhány területre igaz. Valójában, szerintem a Jobbik az egyetlen párt, amelyik tabudöntögetésével rengeteg problémára felhívta a figyelmet, olyanokra is, melyekre a többi párt nem volt és soha nem is lenne hajlandó, mert úgymond politikailag korrekt módon nem lehet hozzászólni a témához. Ezt bevállalták és meg is lett az eredménye, hogy mindenhol őket mocskolják. Ezenkívül az összes többi párt hatalmas holdudvarral rendelkezik amiket irdatlan összegekkel támogatnak bizonyos címszavak alatt, valamint számos tagjuk börtönben van/volt/lesz. Persze lehet mondani, hogy a Jobbikból is lesznek ilyenek, csak még új, ez így van, de én azt látom, hogy ott nem hallgatnak, nem támogatnak és nem tűrnek el olyanokat, akik ilyen haszonszerzésre használnák a posztjukat.


Amúgy amit mondtál, hogy "fúj zsidó fúj cigány...etc". Én még sosem hallottam olyat, hogy egy jobbikos politikus így beszéljen, csak mert rájuk fogják, hogy ki akarnak irtani mindenkit még nem lesz igaz. Az szerintem nem rasszizmus, hogy elítélik a bűnözést és azt akarják, hogy a cigányok dolgozzanak.

Persze vannak sokan a párt támogatói között akik ilyeneket skandálnak, de nem ők fognak ilyenekben dönteni, ezért szerintem nem az ő példájukon kell megítélni az egész pártot. Ha megnézed minden pártnak vannak teljesen elvadult követői, akik vissza akarják hívni a Vörös Hadsereget és hasonlók.

Egy pártot nem a szimpatizánsai alapján kell megítélni, nem is feltétlenül az alapján, hogy miket mondanak róluk hanem, hogy mik a terveik és mit tettek ennek érdekében.

2013. ápr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ennyi...

Ha azt szeretnénk, hogy Magyarország még 10-20-30 év múlva is a magyaroké legyen, a Jobbikra kell szavazni!

Ők az egyetlenek, akik nem adják el!

2013. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Érdekes a Jobbik. Ide akarja csődíteni az arabokat, közben meg szintén Jobbikosok jajveszékelnek amiatt, hogy Nyugat Europát ellepik az arabok. Döntsék már el mit akarnak végre.
2013. ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
66%

Elég volt kedves kérdező végigolvasni a komentjeidet hogy világos kórképet kapjak rólad.


Érdemi kérdés vagy állítás = 0.

Nagy balib lózungok vagdalkozás és fasisztázás az viszont minden mennyiségben!


1, mit állítasz? És valami link.

2, Mit akarsz konkréten megtudni.


Olyan általad kreált baromságokkal nincs mit kezdeni hogy a Jobbikot Irán pénzeli. De olyan bizonyítékok vannak miszerint a magyar balibet az imperialisták.

Beszélsz gazdasági programról. Emelj ki valamit és lehet rá válaszolni mert így csak projektálsz.

Viszont a balib már kézzelfoghatóan bizonyította hogy képtelen a kormányzásra. Bármikor hatalomra került a vége IMF hitel lett, és megszorítás.


Értem én hogy ezen az oldalon is sok link csöszi az orrod, ami a balib korrupt és minősíthetetlen felfogásáról bizonyítvány, de ezt csak nem kellene.

Nincs szerecsen akit mozsdatni kellene!

2013. ápr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ha a Jobbikot pénzelnék dollár milliókkal valakik akkor jóval nagyobb kampányolás lenne.Ugyebár egy kampány nagyon sokba kerül.

Az MSZP is több millió forintért csináltatott videót nemrég.


A Jobbik bárhogy nézzük elég csóró párt , legalábbis a Fideszhez , MSZP-hez képest eléggé.


Lehet ,hogy amint erősebbek lesznek, lesz esélyük a nyerésre akkor bepróbálkoznak náluk valakik.

2013. ápr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ha végig hallgatod választ kapsz arra hogy ki támogatja a Jobbikot!


http://www.youtube.com/watch?v=f0EcuPHDjec&feature=player_em..

2013. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!