Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik szerint sértő?

Kik szerint sértő?

Figyelt kérdés
A youtube-on a Kárpátiának a neveket akarok hallani című száma elvileg "sértő". Kérdezem én, ki szerint? A komcsik csak azért Kárpátia számokat hallgatnak, hogy dislikeolják, sértőnek jelentsék? Aszkéták lettek? Vagy a drága utódai a dal alatti slideshowban szereplőknek? KIK???

2013. ápr. 24. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Lendvay Ildikó cenzor mester főkapitány meg szeretett utódai dolgoznak , gondolom.
2013. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Nos, úgy néz ki, hogy az 56-os forradalom vérbefojtóinak leszármazottai és elvbarátai még mindig köztünk járnak és elég nagy a hatalmuk.
2013. ápr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Azoknak sértő, akiknek a nevét szeretné hallani Wittner Mária. Illetve az ő feltétlen híveinek.
2013. ápr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Erre a videóra gondoltál, ugye?


http://www.youtube.com/watch?v=WYLwj-MjR1E&bpctr=1366808707



Ciki szembesülni az igazsággal, hogy mit műveltek akkor (is). A videóban a zeneszem mellett korabeli felvételek és fényképek vannak, sokkoló az a nyers brutalitás, amivel a magyar népet leigázták.


A bűn bűn marad, a tény tény marad.

2013. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értitek, én csak elgondolkodtam, hogy akit ez sérthet (az egy büdös k*mcsi..szerintem) az miért hallgat Kárpátiát, és mért ezt a számot?!
2013. ápr. 24. 16:15
 6/9 Dick Esmen ***** válasza:
52%
Szerintem nem sértő,hanem csak szar.De emiatt nem fogom hallgatni,meg sértőnek jelenteni.
2013. ápr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Igen, a volt komcsiknak még mindig túl nagy a hatalma. Innen is látszik, hogy nem volt igazi rendszerváltás.
2013. ápr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Hát a komenista beütésűeknek!
2013. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Így akarják eltüntetni a "nemzeti oldalt"... ami, ha belegondolsz, szinte lehetetlen.

A narancsok mindent nemzeti, radikális, és jobboldali dolgot betiltanának. És ma már egyre jobban védekeznek (kuruc.info oldalon nézz szét), egyre több lépést tesznek meg. Ez azt jelent, hogy gyengül a rendszer, jövőre új Magyarország lesz a szavazás után :)

2013. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!