Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Féltek a szélsőjobbtól Magyaro...

Féltek a szélsőjobbtól Magyarországon? Mennyire kell tartani tőlük?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 22:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Mért félnék?
2013. ápr. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%

1. A szélsőbal sokkal veszélyesebb bármely államra, mint a szélsőjobb! Csak őket nem szélsőségesezik, hanem a nevükön nevzeik: szdsz, lmp, mszp, együtt 2014, stb.


2. Engem még egyetlen egy "szélsőjobbos" sem bántott.


3. Te mitől félnél jobban, ha egy 10 tagú Jobbik küldöttség megy az utcán, vagy ha egy 10 tagú cigány banda megy utánad? Döntsd el, egyszerű, magad is beláthatod, kitől kell tartani!

2013. ápr. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
92%
Tegyuk fel, hogy utazok egy buszon... Elso ajton felszall egy szkinhed, a hatson pedig egy csapat cigany... En olyan eloiteletes (illetve olyan tapasztalatokkal rendelkezo) vagyok, hogy nem a szkinhedtol felek...
2013. ápr. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%
Hát én annyiban félek tőlük, hogy a hatalomra jutásuk után kötelező lenne minden nap a templomban rohadni, mert hát ugye a magyar szélsőjobboldal - a hungarizmus - eléggé vallásos ideológia. Nagyanyámnak tuti bejönne, de én erre nem vagyok kapható.
2013. ápr. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

" Tegyuk fel, hogy utazok egy buszon... Elso ajton felszall egy szkinhed, a hatson pedig egy csapat cigany... En olyan eloiteletes (illetve olyan tapasztalatokkal rendelkezo) vagyok, hogy nem a szkinhedtol felek..."


Szerintem a szkinhedek nagyon gyorsan a rendőrségen kötnének ki egy szélsőjobboldali kormány alatt, ugyanis az öltözködésük és a viselkedésük társadalomellenesnek, bomlasztónak vagy hasonlónak lenne bélyegezve...


Legalábbis én Hitlerről nem tudom elképzelni, hogy nagyon komálná azokat az alakokat, ezért is érdekes, hogy ők általában imádják őt. :)

2013. ápr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én azoktól félek , akiktől a szélsőjobb óvva inti az embereket!
2013. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 The Evil Twin ***** válasza:
76%

Attól függ.


Ha a Jobbikról van szó, az ő gazdaságpolitikájuk (a Fideszével együtt) súlyosan baloldali: állami túlsúlyt és centralizált gazdaságpolitikát akarnak, ami szerintem rettenetesen káros.


Ráadásul az még velük a probléma, hogy nem beszélnek olyan dolgokról, ami a magyar növekedést gúzsba köti: nevezetesen arról, hogy mit kívánnak tenni a vállalkozásokra és a fogyasztásra nehezedő súlyos adóterhekkel, amik károsak a nemzet gyarapodására. A Fidesz hozzáállását ismerjük, ők növelni kívánják ezeket, mivel eddig is azt tették, elég a nyugdíj-hozzájárulás 10%-a emelésre, az ÁFA növelésére, és a különböző különadókra gondolni, meg minden másra, ami a vállalkozón csapódik le:


[link]


Na a problémám az, hogy a Jobbik az nagyon sok mindenről beszél, és masszívan nemzetmentenek - szóban - csak éppen arról nem beszélnek, hogy gyakorlatban, a számokra lefordítva mit kívánnak csinálni.


De egyébként nem tartok tőlük.

2013. ápr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Én azoktól félek , akiktől a szélsőjobb óvva inti az embereket!"


Az a probléma, hogy a hülye Jobbikotok mindenkitől óvva inti az embereket, aki zsidó, vagy cigány, vagy homokos. Mondhattok, amit akartok, úgyis tudom, hogy bele lesz magyarázva, hogy nem igaz, de ez pontosan így van. Azt elhiszem, hogy nem minden Jobbikos náci, de hogy a Jobbik nem náci párt, azt nem.


Nem azzal van a problémám, hogy nem pártolják a bűnözőket, mert azokat én sem pártolom. De én azt gondolom, hogy olyan embereket is megbántanak a megnyilvánulásaikkal, akik nem követtek el semmilyen bűnt. Sok mindenben igazuk van, én is azt mondom, hogy van cigánybűnözés, meg ne telepítsenek ide nemtom hány zsidót, meg ne vonulgassanak fel a melegek. De semmi bajom az olyan cigánnyal, vagy zsidóval, aki tisztességes életet él, és kulturáltan viselkedik, és az olyan melegekkel sem, akik otthon tartják "melegen" a hálószobát, és nem az utcán smárolnak, nem zaklatják a velük azonos neműeket, stb.


Igen, én félek a szélsőjobbtól. Azért félek a szélsőjobbtól, mert azt Magyarországon véleményem szerint egy kőkeményen náci párt képviseli. És nem akarok nácikat Magyarországra. Nem, nem és nem! Épp elég borzasztó, ami a 40-es években történt.

2013. ápr. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!