Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismét a WikiLeaks? Izraeli...

Ismét a WikiLeaks? Izraeli katonákat vetettek be a 2006-os rendőrterror során?

Figyelt kérdés

"A WikiLeaks által ma kiszivárogtatott levelezés szerint 2006-ban egy izraeli repülőgép landolt a budapesti reptéren, melyen 120 izraeli katona tartózkodott. A dokumentumokból az izraeli kémrepülők kapcsán is megdöbbentő feltételezések kerültek napvilágra - derül ki az Index cikkéből.


"2006-ban, Gyurcsány Ferenc regnálása idején egy izraeli repülőgép landolt Budapest repterén 120 katonával, akik rutin-terrorelhárító tevékenységet végeztek. A magyar média nem számolt be az eseményről. Fontos megjegyezni, hogy épp ebben az időben, az 1956-os forradalom 50. évfordulóján békés megemlékezés zajlott, amit azonosító nélküli, fekete maszkos rendőrök brutálisan szétvertek" - áll abban a 2010 márciusában írt levélben, amit a Stratfor vállalat Klara E. Kiss-Kingston nevű munkatársa írt kollégájának."


[link]


2013. ápr. 25. 18:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

"A sok hülye végig fogja nézni, ahogy bejönnek, és elfoglalják az országot! "


Nem. A sok hülye megeszi az ilyen se füle se farka hangulatkeltő szövegeket, mint amit én is kaptam és bemásoltam.


Első voltam.

2013. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%

Nem érted, mi a probléma, ugye?

A kormány egyáltalán nem mérlegel!

Bármikor beengednek ide bárkit, nem törődve a következményekkel!

Az izraeli katonáknak k...ul semmi közük az országhoz!

Még ha civilek beköltöznek, azt mondom nem olyan nagy gond de idegen ország katonáit beengedni...

Felfogod te, hogy ez milyen veszélyes?

Persze, hogy nem!

2013. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

"Az izraeli katonáknak k...ul semmi közük az országhoz! "


Persze, hogy nincsen. Nem is volt, és nem is lesz itt izraeli katona. Honnan szeded ezeket...?

2013. ápr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Rendőrterror? Én csak több ezer fasisztára emlékszem, akik szétverték Budapestet, és sírtak, ha a többmilliós károk, és az életveszély miatt szétcsaptak közöttük a rendőrök.
2013. ápr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3%

,,Rendőrterror? Én csak több ezer fasisztára emlékszem, akik szétverték Budapestet, és sírtak, ha a többmilliós károk, és az életveszély miatt szétcsaptak közöttük a rendőrök."


Én meg csak arra, ha egy nyugat-európai országban a miniszterelnök leqrwázza az országot, így a népet, azt valószínűleg jól kicsinálták volna. De itt nem, a hazaárulókat is védeni kell.

Amúgy a tény az tény, ebben a hírben ferdítés nincs. Ez zajlott le, nincs mese.

2013. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

"Nézd már meg a kérdező által belinkelt cikket te nagyon hülye!"


És te minden ilyet elhiszel? Tényleg, láttál izraeli katonát 2006 őszén? Én sem, és mások sem. De azért elhiszed, amit a Wikileaks írt, mert tök izgalmasan hangzik. Akkor melyikünk is a hiszékeny hülye...?

2013. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

"Én meg csak arra, ha egy nyugat-európai országban a miniszterelnök leqrwázza az országot, így a népet, azt valószínűleg jól kicsinálták volna."


Ha egy nyugati országban autókat gyújtogatnak, tévészékházat fosztogatnak, utcakővel dobálnak, meg rendőröket vernek huligánok, ott nem gumilövedékekkel simogatják őket. Pláne nem mentik fel őket a bíróságokon...

2013. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Írt már róla egy rakat oldal!"


Attól, hogy egy rakat oldal írt róla, még simán lehet kacsa... A helyzet az, hogy én nem szoktam helyből bedőlni mindennek, csupán azért, mert igazolva látom bennük saját véleményemet ;)

2013. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%

Ja, te nem dőlsz be a kacsáknak!

Látom!

Legalábbis gondolom a videót te linkelted!

Láthatólag ha én mondok valamit, az csak kacsa lehet, ha te mondasz valamit, az igaz!

Na, itt befejeztem veled a vitát! Maradj hülye!

2013. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!