Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyenfajta trafiktörvény...

Ilyenfajta trafiktörvény működik valahol külföldön is? Hol lehet panaszt tenni a fidesek családja közt szétosztott trafikokért? Milliók fogják így elveszíteni a munkahelyüket, hogy már üdítőt, újságot, alkoholt, energiaitalt árulhatnak.

Figyelt kérdés
:(
2013. ápr. 26. 07:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
21%

Persze,például Ausztriában.Nyilvánvaló volt ,hogy mindenki nem kaphat jogot dohánytermékek árusítására,és az is várható volt hogy a vesztesek csalódottak lesznek.

Közel 40 ezer hely helyett csal kb.6 ezer helyen lehet majd dohányt kapni.Miért veszítenék el milliók a munkahelyüket attól hogy nem árulhatnak majd dohányt?Kocsmák,boltok ezután is működni fognak ,csak dohányt nem árulhatnak üdítőt,alkoholt,újságot viszont igen,nem tudom honnan vetted ezt a marhaságot.

Szükség volt a szigorításra a fiatalkorúak védelmében,évente 35 ezer ember hal meg hazánkban dohányzással összefüggő betegségekben,el kell érni hogy minél kevesebben dohányozzanak,a megelőzést már gyermekkorban el kell kezdeni mert ha valaki akkor rászokik az már felnőttként is nagy valószínűséggel dohányos lesz.

2013. ápr. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
59%

Még ekkora ökörséget, amit az első írt :D


Panaszt tenni? Nem lehet.

És igen, sokan elvesztik a munkahelyüket, igaz, nem milliók, mert nem ennyien éltek a dohányból. És igen, totál várható volt, hogy ez lesz a végeredménye a pályázatnak.

2013. ápr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
13%
érdemes kivárni A végét általában hangosabbak a károgók ... 80%ban nem volt igazuk... szerintem most se lesz másként. Az ötlet jó a kivitelezést meg meg kell várni...
2013. ápr. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
33%
1-2 év, és eltörlik a törvényt....
2013. ápr. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
65%
Ez a törvény életképtelen.
2013. ápr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%
Mintha csak a fideszes állami földelosztást látnánk, szinte ugyanaz a szisztéma érvényesül itt is a csókosok nyernek szinte mindenütt. Megkell hálálni a csókosoknak a segítségüket:)
2013. ápr. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 jonyka01 ***** válasza:
35%

Az egész botrányt az mszp kelti, azt csinálja már három éve.


Nem tudom mennyin élnek dohányiparból, de amennyire én tudom, a külföldi márkákat is kiszorítja részben a szabályozás, ezzel inkább eladja a hazai árut.

Munkahelyeket nem megszüntet, hanem teremt az új üzletekkel.

A törvény igenis életképes, civilizált országokban szükséges is. Majd elválik, Magyarország mennyire civilizált.

2013. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Panaszt? XD Azoknál akarsz panaszt tenni, akik így intézték el? Ugyanaz a szisztéma érvényesül, mint a földpályázatoknál. Nem is tudom mégis mit vártatok, hiszen ismerjük már a drága jó Fideszt?
2013. ápr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

# 7 Úristen, te ezen a bolygón élsz??


Munkahelyeket teremt? 40-50 ezer helyett 10 ezer helyen lehet árusítani, ez olyasfajta munkahely teremtés, mint a közmunka, kirúgnak 50 ezer embert a normálisan fizető állásából, majd nagy kegyesen 10 ezret visszavesznek 47ezerért, és még tapsolni is kell neki?


Elárulom, hogy a nemzeti dohányboltok 90%-a egyetlen külföldi csoport, érdekszféra kezébe került, rengeteg cégnév és álnév alatt. Nehogy azt hidd, hogy becsületes, szorgos pályázók nyerték el a helyeket, hiszen még csak nem is nyilvánosak a pályázatok.


Kiszorítják a külföldi cikkeket?:D Aha, csakhogy a dohánygyáraink sem magyar kézben vannak...


Tenni nem lehet semmit, nem kell cigit venni. Sajnos a törvényt nagyon nehéz lesz eltörölni, mert ha egy 20 évre kiadott jogot az aktuális párt visszavon, akkor az bizalmatlanságot szül, jelentősen károsítja a gazdaságot.

2013. ápr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
1-eske, 7-eske tudja a tutit. Ti többiek meg mit akartok?
2013. ápr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!