Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyenfajta trafiktörvény...

Ilyenfajta trafiktörvény működik valahol külföldön is? Hol lehet panaszt tenni a fidesek családja közt szétosztott trafikokért? Milliók fogják így elveszíteni a munkahelyüket, hogy már üdítőt, újságot, alkoholt, energiaitalt árulhatnak.

Figyelt kérdés
:(
2013. ápr. 26. 07:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
7-es! Nem nem csak a szoci terjesztik ezt. Sok vállalkozónak erősen sérti az érdekét ők is generálják. "Milliók fogják így elveszíteni a munkahelyüket" Összesen 2,7 millióan dolgoznak az országban és nem mindenki a dohány iparban. Amúgy nem fognak csökkenni a munkahelyek. Hidd el 1 TESCO és 1 LIDL sem fog emiatt bezárni. Amúgy érdekes, hogy a tv.-vel senkinek nem volt baja addig amíg nem ők nyerték meg.
2013. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

21-es

Kit érdekel a sok multi? A MAGYAR boltok zárnak be emiatt, mivel óriási kiesésekben lesz részük, így is nehezen férnem meg a multik alacsony árai mellett.

De sajnos vannak olyan menthetetlen emberek akik ezt nem tudják felfogni.

2013. máj. 1. 07:13
 23/27 A kérdező kommentje:
Ha rendesen enne kiosztva a sok trafik akkor nem lenne probléma de ne a sok fideszes nyerje meg az összeset!
2013. máj. 1. 07:13
 24/27 anonim ***** válasza:

A trafiktörvény már eleve problémás volt,semmilyen egyeztetés nem volt,egyetlen szakembert tudomásom szerint nem kérdeztek meg,hatástanulmány az meg főleg nem volt.Ellenben volt mellébeszélés,betanult szövegek folyamatos ismételgetése.Gyulai Zsolt először azt mondta,hogy kizárólag dohányt lehet árulni,mert az unió csakis így bólintott rá a tv tervezetre,ebben nem ők döntöttek és nem tehetnek semmit,aztán lett lottó meg újság,később üdítő kávé.szesz.Mindez azért ,mert az alacsony árrésből nem lehet megélni.Itt megállnék egy pillanatra,mert az árrés már 10%fölött lesz hamarosan,akkor minek is az egyéb termékek árusítása?Hiszen így már vastagon megéri csak a cigi is.

És a mese,hogy miért is kell az egész cirkusz,még hogy a fiatalkorúak védelme,meg a többi marhaság.Gyulai is olvashatna külföldi lapokat is,ahelyett,hogy a kampány szövegeket magolja,mert ha ezt tette volna tudná,hogy az állandó példának felhozott Ausztriában magasabb a fiatalkorú dohányosok száma,(nem az aránya)mint a nagy Németországban,ahol minden sarkon lehet kapni cigit.

Ha valaki nem vak,és tud olvasni a sorok között annak nem kell magyarázni mi is történik most az országban.

A Trafiktörvényt én sokkal egyszerűbben megoldottam volna.Minden jelenlegi engedéllyel rendelkező kereskedő,aki tovább szeretett volna cigit árulni,azt regisztrációra köteleztem volna,ennek díja azonos a pályázat díjával,aztán akinek megéri fizetni a havi koncessziós díjat az árulja tovább.mint eddig,akinek meg nem az nem árulja a bagót,így max csak a jelenlegi nyertesek 90%-a (úgy 100 ember)hőzöngött volna,de nekik úgysincs megélhetési problémájuk.A pénz,ami jóval több lett volna,mint most az meg ment volna az államkasszába és a Gyulaiék 450 milliója is megmaradna ,mert én ezt a tippet ingyen adom

Én már 22éve kereskedő vagyok,mellettem két multi 200méterem belül,de még életben vagyok,velük tudok versenyezni,mert a pálya azonos(a feltételek már nem annyira),de napi 12-14 órai munkával alkalmazott nélkül családi vállalkozásba még megy a dolog.Engem nem érdekel a politika,felőlem anyázhatják egymást a parlamentben tv.-ben napestig,még az is elmegy,hogy az én pénzemen teszik,de hogy pofátlanul egy tollvonással elintézik emberek százainak sorsát,csak azért mert a pártérdekek ezt kívánják és ráadásul még hülyének is néznek azt már nem tudom lenyelni.Én nem pályáztam,nekem a régi feltételekkel nem érte volna meg,de egy nagyon jó barátom akinek családja ebből él már 30 éve ő igen és nem nyert,csak az tudja átérezni a helyzetet aki hasonló cipőben jár,hogy miközben dolgozik,jól dolgozik ,egyszer csak elveszik,vagy ,mint minimálbéres alkalmazott találja magát a saját üzletében Tegnap megszólított valami képviselőféle,hogy miért zavar az engem,hogy XY nem kapott konc.jogott,én nem is pályáztam.Hogy miért ...BECSÜLETBŐL,mert ez az ami még nekünk van,nektek meg nincs.Nem szólt rá semmit csak elment,de szerintem nem is értette a szó jelentését

2013. máj. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Hátigen! Valahol mélyebben a dolgok után kellene nézni, ahol ott kezdődik, hogy nem csak a végeredményt kell kritizálni! Arról nem szól a vélemény, hogy hány baloldali adta be a kérvényt?! Ha ezzel kezdenék a véleményezést, lehet megdőlne minden kritika, mert esetleg a a beadott kérvények százalékában még magasabb arány jönne ki a számukra, mivel szolidaritásból a baloldal mellett, mivel nem tetszett a törvény, sokkal kisebb arányban pályáztak! Innentől nincs miről beszélni!
2013. máj. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Ha valaki tud esetleg olyan forumot, ahol közvetlen az érintettek, tehát a pályázatot elbukott baloldali pályázók tömörülnek, szívesen venném, ha közzétenné! Lehet ilyen nincs is talán?
2013. máj. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Marlb*r*, Hel*kon, multi, pálma. Csendestársaknál lehet jelentkezni..
2013. máj. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!