Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az átlagszavazónak mi a baja...

Az átlagszavazónak mi a baja a Jobbikkal? Miért idegenkednek tőle?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 22:34
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
90%
Számomra túl szélsőségesek.
2013. ápr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
37%
Mert minden liberális média (tehát a tv-k, rádiók, nyomtatott és online sajtó 80-90%-a) 40-es éveket vizionál, csak hogy a pénzeket ők oszthassák el. Magyarul Hagyó Miklós, Hunvald György, had ne soroljam :)
2013. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
33%

Haggard! De szeretem :) Be is kapcsolom.

A kérdésre... Azért, mert azt gondolják, hogy nácik, ami ugye képzavar, de a birka ember szájába bármit beletölthet a média. Egyébként én sem szavaznék rájuk, számomra épp, hogy nem eléggé szélsőségesek :)

2013. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
82%

Engem a szavazóik taszítanak. Olvasom a kurucot és látom, ahogyan egymásra is rátámadnak, amint valaki egy picit is másként akar beszélni, mint az általuk elfogadott irányvonal. A józan megfontolás hiánya riaszt el engem.

Szélsőséges pártnak a Jobbik viszont gyenge. A kurucon állandóan Adolf Hitlert hozzák fel, hát Adolf Hitler a Mein Kampfban azt is leírta, hogyan harcoltak a kommunistákkal és rendőrökkel az utcán, akkor is, ha sokuk a börtönben végezte később. A mai szélsőségesek nem csinálnak semmit, mert nem mernek csinálni semmit. Nincs meg a tűz: a párt ott van a parlamentben, de mikor adtak be törvényjavaslatot arra, hogy a képviselők fizetését megtizedeljék? Hol vannak az utcákról, amikor kellenének?

2013. ápr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
30%

Mert azt hiszik a média miatt , hogy nácik meg hasonlók.


Egyáltalán nem nácik.A cigányok integrációjánál szakítanak a liberális dogmákkal.Eddig eredményesek voltak a "hagyományos" felzárkóztató programok?Nem.

Tehát , máshogy kell a problémát megközelíteni.


A másik , hogy talán az egyetlen magyar párt amely foglalkozik a környezetszennyezéssel és támogatja a megújuló energiaforrásokat és az önellátó településeket.

2013. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
41%

"Engem a szavazóik taszítanak. Olvasom a kurucot és látom, ahogyan egymásra is rátámadnak, amint valaki egy picit is másként akar beszélni, mint az általuk elfogadott irányvonal."


Akár az elvakult balosok. Nem különbek, ha már itt tartunk!

2013. ápr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
49%

Az Amerika Népszava ugyanolyan színvonalú , mint a kuruc , a kommentek is ugyanolyan színvonalúak.


Az átlag Jobbikos nem "kurucos" ahogy az átlag balos sem "népszavás" ,ezek a típusú emberek csak egy szűk kisebbség a Jobbiknál is és a baloldalnál is.

2013. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
63%
Mert nincs semmi valós megoldásuk a problémákra. Ha nyernének, még hamarabb tönkre menne az ország.
2013. ápr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
73%
Engem a populista demagógiára épülő gazdaságpolitikájuk, az értelmet teljesen mellőző, érzelmi alapú külpolitikájuk (amelynek lényege kb: mindegy, hogy kivel szövetkezünk, és ki fektet be nálunk, csak zsidó ne legyen), az EU-ellenességük, és nem utolsó sorban az újnyilas, bőrfejű mozgalmak iránti, nyíltan nem vállalt, de nagyon erősen feltűnő szimpátiájuk zavar.
2013. ápr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
16%

"A kurucon állandóan Adolf Hitlert hozzák fel"


Dehogy olvasod te a kurucot. Akkor nem írnál ekkora böszmeséget.

2013. ápr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!