Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mik az MSZP fő "bűnei", amik...

Mik az MSZP fő "bűnei", amik miatt még most is a Fidesz támogatottsága nagyobb a népszerűtlen intézkedéseik ellenére?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 17:33
1 2 3
 11/24 Komplikato ***** válasza:
77%

" az emberek egy részének nyomorba döntése a bankok kezébe tett korlátlan lehetőségekkel, ..."


Nagy részt egyetértek, de nem is tudom, azt a 2001-es törvényt elég nehéz rájuk kenni, nem?

2013. máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
34%
Sok igazságot írtak már előttem. Sztem a legfontosabb, hogy az MSZP kommunikációja csapnivaló. A FIDESZ erőssége, a kommunikáció. A kommunikációból is az a fajta, ami nem az észre, hanem az érzelmekre hat. A FIDESZ vulgármarketingnek nevezett módszerrel manipulálja a közvéleményt. Megjegyzem igen hatékonyan. Az MSZP erre képtelen, inkább a tettekben erős. Ennek pozitív hatása viszont csak ritkán jut el, vagy egyáltalán nem jut el a széles tömegekhez.
2013. máj. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
86%

A ma született báránynak több bűne van mint nekik. Terljesen ártatlanok, csak a fideszesek terjesztik róluk a sok hazugságot. Amúgy szépek is, nem csak ártatlanok, Ezt az szdsz is tudta, másképp össze se állt volna velük. Már pedig őbennük aztán már tényleg nem lehet kételkedni. Ők a bajnokok. Mindenben. Szabadságban is tudásban is. A legokosabbak is.

Tehát nincs ezeknek bűnük, nem is volt, nem is lesz soha.

2013. máj. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Mandy1408 ***** válasza:
57%
Hármasnak igaza van, annyit tennék még hozzá, hogy az mszp-ben van a legnagyobb koncentrátum kommunistákból... És ugye egyenes ági leszármazottja az mszmp-nek.
2013. máj. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Fixum ***** válasza:
22%

A möszöpö simán és nyíltan szétrabolta/lopta ezt a csóró kis országonkat az egyre több, vagy élő nyuggerekkel. A fidi is lop (DE MINDENKI LOPNA FENT, hablatyot meg ne erőltesse pár majom...), de legalább HAGY is.

VISZONT a zsidri - cigó seggnyalása miatt én is és RENGETEGEN a Jobbikra szavazunk, az EGÉSZSÉGES PARLAMENTI egyensúly miatt.

2013. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Na, legalább tudjuk, milyen valójában a jobbik.
2013. máj. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
100%

Remélem nem háborítok fel sokakat, de ÉN személy szerint azért nem fogok az MSZP-re szavazni, nem hajlandóak voltak az emberek közé lövetni a rendőrséggel 2006-ban.


Leszrom, hogy a fidesz bujtotta fel a népet, ahogy azt is, hogy ki küldött és milyen célból provokátorokat az emberek közé. Amit válaszul kaptak az akkor is kritikán aluli és nem nemzet, hanem emberellenes.


Ez az, amit ÉN soha nem fogok megbocsájtani és ez az amiért az akkori kormányból egyetlen embert sem akarok újra hatalmon látni.

2013. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
*mert hajlandóak
2013. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Fixum ***** válasza:
46%
89' óta 'fidi-párti' voltam.... DE.. mivel ismerősöm, -rokonom is van az ALföldön.... idősek. NEM GOND nálam, mivel meglátogatom a cigót éjjel, ha szükséges, DE MÁSOKKAL mit művelnek ... Orbán és Pintér meg csak nézik .. ráadásként már a mandula-műtétet náluk a zsidrik aranyerével végzik, na EZ már kicsapta a biztosítékot. Ha a jobbik kinövi a "kapitányi" gyerekségeiket, valóban a "JOBB"-ik lesz 5 év múlva.
2013. máj. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 jr978e válasza:
55%
Én sem az MSZP-t, sem a Fideszt nem támogatom. Viszont az cseppet furcsa,hogy a gazdasági világválságot Orbán Gyurcsányra kente. Pedig az egész bolygón az volt. Meg nekem az is érdekes, hogy megy a hadakozás az EU-val, de pont Orbánék ideje alatt léptünk be. Valamint ócsárló plakátokat raktak ki, ahelyett, hogy az erősségeiket mutatták volna be és jó, hogy miért érdemes rájuk szavazni. Az MSZP pedig valóban nemzet és hagyományellenes. Pedig a magyar értékekre és kultúrára büszkék kellene, hogy legyünk. Már ami megmaradt. Amúgy a romákkal kapcsolatban azt olvastam, hogy ez meg van szervezve. Mármint az emberekkel meg akarják utáltatni őket és utána aki kezelni fogja ezt a problémát, majd arra szavaznak az emberek. Ennek a menetét én sem értem pontosan, de ahogy már említettem, én ezt olvastam.
2013. máj. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!