Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá Kocsis...

Mit szóltok hozzá Kocsis Istvánnak 20 munkahelye van?

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 28. 09:14
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Remélem mind a húsz helyen fizetnek utána járulékot. Valaki ennek is utánanézhetne. De a kérdés az volt, hogy mit szólok hozzá. Felháborít ez a pofátlanság! Gondolom mind a 20 helyen egyformán jól teljesít.
2009. szept. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen nyilvánvaló, hogy valahová tejel!

M el kezdődik szp vel végződik ahová csorgatja a lét.

A kérdés hogy mikor fizeti vissza és hogy mennyit kapnak érte a felelősök?(már években)

2009. szept. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit szóltam hozzá? Leesett az állam. Persze ennyi lóvéért valószínű én is be tudnám és meg tudnám osztani az időmet a munkahelyeim között.
2009. szept. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
hát vannak nagy teherbírású emberek .....
2009. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezért tart itt az ország mert ezt megengedi. Átlagmagyarok, meg csak dögöljetek meg......
2009. szept. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi helyen helyt tud állni akkor ezekre az állás helyekre nincs szükség
2009. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ismét meglepődtem. Sokan mondják, hogy már semmin nem tudnak meglepődni, de én még mindig tudok. Nekem egyszerűen nincs fantáziám arra a sok pimaszságra, amit ezek naponta szállítanak, meg nem tudom elképzelni egy emberről, ki mer állni egy ország elé, és magyarázni tudja, hogy ő milyen tisztességes, meg hát akkor itt most ő a BKV Megmentője.


Persze, hogy tejel valahova, ahogy írta valaki, mert látszik, hogy mindent megengedhet magának, kirúgni nem lehet. Úgy látszik, nincs az a hallgatási pénz, amivel egy ilyen nagytudású embert meg lehetne fizetni.


Az első válaszolónak írnám, hogy nem kell a húsz állása után járulékot fizetnie, mert már a BKV-s állása alapján meghaladja a jövedelme a járulékplafont, úgy hogy részben már a főjövedelme is, és az összes többi jövedelme járulékmentes.

2009. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat kiderült, hogy csak 19 van.
2009. szept. 29. 12:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Á... hiszen akkor az már semmi...
2009. szept. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De lehet,hogy szabadidejében még feketén fusizik valahol. :)
2009. okt. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!