Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem veszélyes, hogy a Jobbikot...

Nem veszélyes, hogy a Jobbikot szélsőjobboldali veszedelemként próbálják beállítani?

Figyelt kérdés

Ez szerintem tipikusan a farkast kiáltók esete.

Az emberek látják a Jobbik tevékenységét és rájönnek, hogy az nem is olyan rossz, esetleg még támogatják is őket.

Így amikor feltűnnek a Jobbiknál sokkal szélsőségesebb, valóban veszélyt jelentő erők, a társadalom már nem fogja komolyan venni az ijesztgetéseket.



2013. máj. 5. 23:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sokáig azt hittem ez jó a Jobbiknak mert így az emberek kiváncsiak lesznek,mi is tulajdonképpen a programjuk.Tévedtem,mert nagyon sokan a médiák által gyártott maszlagot készpénznek veszik,sőt kritika nélkül tovább is terjesztik.Az egyik legjobb példa ezen a fórumon van,sokan idióta módon nácizzák nemhogy a Jobbikot de még a Fideszt is.Orbán nekik cigány törpe,stb.Azt is észrevettem hogy sajnos a többség ilyen.Nem tagadom ,a Jobbik sorai közt is sok olyan elem van akiket inkább az elemi iskola padján kéne viszontlátni ,és agyilag a büdös zsidózás szintjéig jutottak ami persze kiváló téma a párt ellenségeinek.Az országnak radikális változás kellene amitől sokan félnek mert nem tudják hova vezet.Jelenleg csak ez a párt tudná ezt megvalósítani ,kérdés javunkra válna ez? Nem e fojtana meg minket Európa ?Nem e menne mégjobban tönkre az országunk ?
2013. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!