Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdemes lenne a cigányoknak...

Érdemes lenne a cigányoknak saját iskolákat építeni vagy ez tovább rontaná a társadalmi viszonyokat?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 07:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Elméjitené a problémát. Van egy probléma hogy a cigány tanulók lehúzák afehéreket lasitják az anyagot. A terolizálásnál népcsoportol fugetlenul terolizálják akit tudnak ugyanugy fehérek fehéreket is ezelen máshogy kéne fellépni valami büntető jogi megoldás kellene a terolizálásra. Vanak kisegitő iskoláink ha nem ojan a képeségük kerüljenek oda de a faji alapal bajok lenének.

Előszőr lene egy csak cigányokboll áló osztály a viselkedésuk miat esély nem lene fegyelmezni őket álandóan lógnának a tanárnak is roszab lene. Igy nem lehetn semire megtanitani őket . És kapnánk egy csómó álltalános iskola nélküli cigány mégroszabl tudnának elhejezkedni mégtőbet lopnának. Enyiből ott tartanánk mintha lazán kitiltanánk őket az iskoláboll.

Az mondjuk nem lene rosz őtlet ha a jóképeségü gyerekeket külőn suliban tanitanánk 120 as iq fellet igy segitve hogy az átlagosnak mondotak ne húzák le őkett és hamarab tanulhasanak tóváb szerezenek éretségitt diplómát egy ijen osztályba nem lene sok cigány.

A most is vanak 8 meg 6 osztályos gimik de pont azal pazarolják el a tehetséget hogy az éretégi a 12. mindegyiknél igy ugyan ott vanak és nem érzik az előnyét .

2013. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad



Hiteltelen az egész megközelítésed!

Semmi köze a valósághoz.

A te osztályod egy zseni osztály valahol Budán!

Sajnos te is egy vadlibsi vagy, és nem egy 30fős osztályból a 27 érdekeit nézed, hanem azon sopánkodol hogy mi is lesz azzal a 3 al akik képtelenek a beilleszkedésre. Gratula.

2013. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
A suli után nem tünik el cigány és még sok magyar életét keseriti meg. ne az a 15 évet nézd amig letesziaz általánost hanem a tőbi 50ett mig egy ráborúló szémt kupactol természetesen elhalálozok. Atol hogy szegregált osztaályba járt nem lesz hasznosabb .
2013. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"Hiteltelen az egész megközelítésed!

Semmi köze a valósághoz."


Mondom én jó, hogy itt vagy nekünk! :)


"A te osztályod egy zseni osztály valahol Budán! "

Még jó, hogy beírtam:

"( fura módon itt nálunk a suliban minden oktató rendet tud tartani a "renitens hordák karmai" között, jah és szabolcsi faluban.....) " Persze ugye mivel liberális vagyok, akkor csak kamuztam a Szabolcsot is, és Budán vagyok, és aranyozott, tömjénezett, légkondizott iskolában, a selyem- aranyfonalból álló palástomban tanítom az átlag 150-es IQ-val rendelkező diákjaimat persze e-learningel a hiper szuper okos ájfón ezresemen.


"Sajnos te is egy vadlibsi vagy"

Ez annyira unalmas, hogy most már csak ennyi indok van, hogy libsi. Ha libsi akar valamit, akkor az csak rossz. Szerencsénkre sok patrióta, igaz szívű magyar ember van, akik majd megmondják a frankót.


"és nem egy 30fős osztályból a 27 érdekeit nézed, hanem azon sopánkodol hogy mi is lesz azzal a 3 al akik képtelenek a beilleszkedésre."

Igen, én már csak ilyen vagyok.

2013. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem kellene külön iskolákat építeni. Szerintem azokba a burzsuj magániskolákba kellene őket járatni, ahová a politikusok csemetéi járnak. Egyébként is pozitív diszkriminációban lubickolnak ha felzárkóztatásról van szó, és nem is sajnálják rá a pénzt. És ugye hol zárkózhatnának fel a legjobban, mint ahol a leendő miniszterek, bankárok....Akkor tényleg lenne rálátásuk arra, amiről beszélnek-hazudoznak a politikusok.
2013. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Igen érdemes lenne az egészet egy iskolába aztán azt rájuk is robbantani .
2013. máj. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!