Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párunkat akkor sem szabad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párunkat akkor sem szabad "nevelni", ha nem a saját kényünkre-kedvünkre akarjuk megváltoztatni, hanem társadalmi elvárás miatt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy úgy kell elfogadni, ahogy van meg minden, és én el is fogadom, de sajnos nem én vagyok a főnöke, aki ki fogja rúgni, ha nem változik. Állandóan elkésik, és sokszor nem csinálja meg időre a feladatát. Nem azért, mert elfelejti, hanem egyszerűen valahogy nem "ura az időnek" vagy hogy mondjam. Kicsúsznak a dolgok a kezei közül. Sajnos erre nem figyelt oda az anyukája, aki szintén ilyen késős. Mondta, hogy kiskorában is mindig mindenhonnan elkéstek, ahova az anyukája vitte (aki amúgy munkanélküli...)

Szóval akkor neki most egy olyan nőt kellene keresnie, aki szerint ezen nem kell változnia? Mert én szeretem, de tudom, hogy fejlődnie kell, különben nehéz helyzetbe hoz engem is. Ha leszidom, hogy miért késett megint fél órát, vagy egy órát, akkor meg jön a közhely, hogy miért akarom megnevelni...


2012. okt. 20. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

nekem is pont ilyen exem volt! mindenhonnan elkésett, elaludt, elfelejtette, stb. és az anyja is detto ilyen volt, abszolút ő nevelte ilyennek.

lényeg a lényeg, én megpróbáltam megváltoztatni, aminek az lett az eredménye, hogy folyton rajtam csüngött. segítsek ebben, segítsek abban, mozdulni nem bírtam tőle. szóval a kérdésedre a válasz: igen, keressen olyan lányt, aki ezt elviseli. sajnos át kéne venned az anyja szerepét (mint ahogy anno én is tettem, hülyeség volt), ha meg akarod változtatni, mivel azt kéne helyrehozni, amit elcseszett. sztem ne menj bele...

2012. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jogos...


Trükk (nálam kiskoromba bevált). Azt az órát amelyikkel ébreszti magát tedd 1 órával előbbre. Így lesz ideje szöszmötölni. És időbe el is készül. (úgy az egész órát állítsd át 1 órával előbbre, mert ha meglátja, hogy ja még csak 5 óra, 6-ig van időm, akkor visszaalszik.


Próbáld ki.

2012. okt. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem nagykorú, hadd legyen szabad akarata. Mondd meg neki, hogy szerinted ezzel maga alatt vágja a fát, és téged is nehéz helyzetbe hoz. Ha van egy kis esze, figyelembe veszi.

Ha nem, nos, a hülyeséghez való jog legalapvetőbb emberi jogunk:D

2012. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Egy notorius késõ, link trógert megváltoztatni te nem fogsz, mert nem tudsz. Bár a leghatásosabb az volna, ha megfenyegetnéd azzal, hogy elhagyod, ha nem változik. Talán megjön az esze...ha nem, akkor menjen a levesbe!!!!!
2012. okt. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az legalább jó, hogy tisztában van vele, szóval nem linkeskedi ela dolgot, és minden hosszabb lelkis beszélgetés után megígéri, hogy változni fog, és tényleg változtat is, de az kb. mindig 2 hétig tart...

És tudja, hogy hibás, de nem szereti, ha én az anyjaként viselkedek (és én sem szeretem)

2012. okt. 20. 15:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tilos felnőni egy párkapcsolatban! Ha ez nem egy normális változás, akkor bocs.
2012. okt. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

első vagyok megint.


exem is detto ilyeen volt. több órás lelkizések, ígérgetések, stb. aztán egyszer azt éreztem, hogy a rohadt életbe is, ki vagyok én, hogy itt anyáskodjak felette? meg lelkizgetek itt vele, mint valami pszichológus. szóval szerintem ne pocsékold az időd rá.


még a végén az is megeshet, hogy betöröd a lovat, és más üli meg.

2012. okt. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért nem érzem időpocsékolásnak szerencsére, pedig már 2 éve együtt vagyunk. Már sokkal jobb, mint volt, mert onnan indultunk, hogy a késés egyáltalán nem baj.
2012. okt. 20. 15:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát pedig időpocsékolás. Az anyja 2 évtizedig dolgozott rajta, gondolod, hogy neked pár év alatt sikerülne? Majd a végén még jól megaláz, amikor megunja, hogy folyton nevelni akarod... A végén nem lesz sem pasid, sem önbizalmad, semmid. Ha kirúgják a melóhelyéről, akkor anyagilag is le fog nullázni.
2012. okt. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez főleg az ő gondja, ha nem akar javítani a helyzetén, kínlódjon tovább. Intézd el, hogy te ne kerülj bajba miatta.
2012. okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!