Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki a legjobb szakember?...

Ki a legjobb szakember? Csillag István, Bajnai vagy Bokros Lajos? Bod Péter Ákos, Járai Zsigmond vagy Varga Mihály?

Figyelt kérdés
Újabban Bajnait szeretnék kiemelni a baloldalon, de mindkét oldalon számos elismert szakember van.
2013. máj. 6. 14:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%
Bajnai válság kezelését legfeljebb a görögök irigylik ...Gondolom Bajnai válság kezelésének a hatása volt az, hogy a magyar csődöt várták az elsők között .ezzel megelőzve a görög sikereket is!
2013. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
jajtesom stem bajnai az ő jovot amig o volt a biszebaszom minister nem voltam szegeny
2013. máj. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
5%

Bajnait CSAK a Fidesz meg a Jobbik akarja lejáratni.

A felsoroltak közül ő a legjobb szakember. Utána Bod Péter Ákos. Varga ugyan jó szakember, de csak azt teszi, amit Orbán parancsol neki. Nem képes kiállni az igazáért. Járai nem gazdasági, hanem Bank szakember, és ő is a Fidesz érdekeit képviseli csak.

2013. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
92%

szerintem nincs olyan ember, aki a gdp 7% elpazarolva és egy 12 dollár milliárdos imf csomaggal a zsebében, ne húzott volna ki 12 hónapot ... El is mondta 2010ben, hogy nem akarja folytatni, lehet sejtett valamit gyurcsány sunyi minisztere ...

Ehhez képes még orbán 1,7 vissza esése semmi ... pláne annak tudatába,n hogy az unió miatt 1% megszorító csomagot erőltettek rá a gazdaságra, ami alaphangon 1% gdp visszaeséssel azonos!

2013. máj. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek közül egyik sem.
2013. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

LiBajnai mint szakértő? Whehehehehe!

Előbb lesz Magyarországból atomnagyhatalom...

2013. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Bajnai mást nem csinált, csak amit az EU mondott. Ennyi erővel Orbán is jó szakember. Megszorít amikor az EU kéri... mondjuk most meg azt kérik rajta számon, hogy miért nem nőtt a GDP... hát biztos megszorításnál nőni fog. Fuck logic.
2013. máj. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Te jó ég! És a fenti kommentelőknek ugyanannyi szavazati joguk van, mint mondjuk az MTA elnökének. Na ezért tart itt ez az ország.
2013. máj. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Jó, Bajnai ki lett tárgyalva.

És a többiek?

2013. máj. 7. 17:20
 20/25 Joe Makepeace ***** válasza:

Medgyessy!

Na de komolyra fordítva: azért nagyon várom jövőre a Bajnai-Orbán vitát! Szerintem a Viktorka hozzá sem fog tudni szólni, a gazdasági dolgokról meg azt sem tudja eszik-e vagy isszák! A Gordonnak nem tudja beadni a "rezsicsökkentés" dumáját! Szakember? Sehol nincs ő a Gordonhoz!!!

2013. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!