Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mikor fog ismét...

Populistafiu kérdése:

Szerintetek mikor fog ismét nőni Magyarország népessége?

Figyelt kérdés
nem a bevándorlásra gondolok, hanem arra, hogy magától mikor fog nőni szerintetek?

2013. máj. 7. 08:13
1 2 3
 1/22 Mysticista ***** válasza:
100%
akkor, amikor a fiatal nők nem rettegnek attól, hogy gyerek miatt nem tudnak dolgozni 35-40 éves korukig. amíg 25-28 vagy, addig a többséget azért nem veszik fel, mert nemsokára valszeg gyereket akar. amikor meg megszül, hogy ki ne fusson az időből, akkor gyes...azután meg azért nem veszik fel, mert kisgyereke van, és ő még sokat lesz beteg, felügyelet kell neki olyankor, és akkor anyukának szabira kell menni/táppénz. ergo...majd ha tisztelni fogja ez a mocskos rendszer az életet és nem rettegnek az emberek, akkor
2013. máj. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Mysticista ***** válasza:
100%
párom (27 nő) állást keres...és ezek a kérdések mindig elhangzanak: van-e kapcsolata, élettársi-e, házasodni mikor akar, gyerek van-e, ha nincs akar-e??? ha igen, mikor?? - isten hozott abszurdisztánban
2013. máj. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
16%
Soha többé nem fog nőni.
2013. máj. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Majd ha a cigányok lesznek többségben.
2013. máj. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát én szívesen szülnék 1-2-3 gyereket, de az eddigi életem arról szólt, hogy folyton megszűntek a munkahelyeim, és most is állást kell keresnem.

Még egy lakásra sem tudtam összegyűjteni, pedig ha lett volna folyamatosan munkám, akkor már ment volna, és lenne annyi megtakarítás, hogy gyereket is merjek vállalni.


Így azonban felejtős minden. Vagy elköltözöm és megtalálom a helyem külföldön, vagy csoda történik, felvesznek valahová, és gondolkodhatom családalapításon.


Csak az a baj, hogy mivel még nincs gyerekem, így a mocskos HR-es p.csák véletlen sem engem választanak, nehogy elmenjek szülni... Diploma után is már ez volt a bajuk. Az az igazság, hogy nőként legalább 40 éves korig ott ez a szemét előítélet, hogy nem is akar dolgozni, csak elmenni szülni. Ez sok-sok nőre igaz, az tény. De én sosem voltam ilyen. Világ életemben úgy tartottam korrektnek, hogy minimum 3-4 év munka a cégnél, és utána el lehet menni szülni, aztán pedig mielőbb visszamenni és nem évtizedekig élősködni a cégen. De hát nem az számít amit gondolok, hanem ami az átlagnőknél szokás, így a HR-es az előítéletek szerint cselekszik...


34 N

2013. máj. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Mysticista ***** válasza:
100%
09:04 -esnek teljesen igaza van. undorító ez az egész, és még azt merik mondani, hogy védik a családokat, meg anyákat...komolyan forr a vérem a dühtől, egyszerűen állatnak sem van tekintve az a kisember, aki semmi mást nem akar, csak dolgozni és családot alapítani.
2013. máj. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Mysticista ***** válasza:
sem van = sincs...csak úgy feltoltam agyam, hogy írni sem tudok
2013. máj. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez a törvények illetve munka törvények , szabályok gyökeres módosítására lenne szükség ,illetve nem ártana némi gazdasági növekedés is.
2013. máj. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem tűnt volna fel, az a korosztály, akinek gyereket kéne vállalnia, még egymást sem képes elviselni és folyton cserélgetik a partnerüket. Ezeket hova vállaljanak gyereket? Megcsinálják, megszüli a nő, aztán a gyerek 3 éves korában meg elválnak útjaik. A gyerek meg kínlódhat csonka családban.
2013. máj. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Mysticista ***** válasza:
87%
kedves utolsó, azért ezt rohadtul nem általánosítanám
2013. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!