Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz így az országgal?

Mi lesz így az országgal?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy egyre több izraeli kéri az állampolgárságot, egyre többen telepednek be. Emellett a magyar fiatalok folyamatosan áramlanak ki az országból egy jobb élet reményében. Én nem szeretném elhagyni a hazám, de egyre jobban félek attól, hogy mi lesz itt 20 év múlva társadalmi téren.
2013. máj. 7. 14:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
17%

Na ez az, hamarosan kisebbségben leszünk a saját hazánkban!

:(

2013. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
14%
Ez a cél, ezen dolgoznak teljes erővel a kórmányaink.
2013. máj. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Rémhír. Pont fordítva van. Egyre csökken a magyar állampolgárságot kérő izraeliek száma, amíg fordítva épp nő. Múlt heti HVG-ben a cikk, statisztika, és források hozzá.
2013. máj. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
23%

"Azt hallottam, hogy egyre több izraeli kéri az állampolgárságot"


Forrás? Egyébként azt már nem kérni kell hanem megvenni hála Orsós Győzikének.

2013. máj. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
16%
Izraelben simán reklámoznak magyar luxuslakóparkokat! :(
2013. máj. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Konkrét forrásom nincs, ezért is írtam, hogy "azt hallottam" . Ismerős mondta
2013. máj. 7. 15:08
 7/24 anonim ***** válasza:
74%

#6


Akkor én meg azt mondom neked, hogy a egyre több hondurasi telepedik be és lassan többen lesznek mint a magyarok. Na jöhet az újabb rettegő kérdés ;)

2013. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
Én meg ""azt hallottam""" hogy holnap világ vége, továbbá,hogy a bab is hús. Nah?
2013. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%
ööö sorryka de most akkor a bab tényleg hús?? :O
2013. máj. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
10%

Nem ma kezdődött ez a történet. Csurkát kiröhögték, hülyének nézték, fasisztázták amikor elkezdte ezeket mondogatni. Én sem hittem sokáig. De valóban vannak ilyen betelepítési törekvések. Nem lenne ezzel semmi baj, addig, míg üzletemberek, befektetők utaznak, költöznek ide, érdekeltségeket hoznak létre, ilyen a világ, ilyen a kereskedelem. Csakhogy itt arról van szó, hogy egy kicsi, agresszív politikát folytató, militáns, vízszegény, de erős támogatókkal rendelkező ország egyes vezetői forgatnak ilyen terveket. Csak idő kérdése, hogy az arabok a tengerbe nyomják Izraelt. Ma még túlerőben van, de az arabok teleszülik a Közel - Keletet, az iszlám erősödik mindenhol, hosszabb távon az arabok javára dőlhet el a mérkőzés. Kézenfekvő új területek után nézni, volt ilyen a történelemben, mi magyarok is népvándorlás során kerültünk a Kárpát - Medencébe. Kellemes éghajlat, jó föld, barátságos, befogadó - mert hiába hazudják, hogy nem az - nép.


Közben pedig a hazai fiatalság elvándorol. A demográfiai mutatók lesújtóak. És még mindig a tolerancia, a másság van napirenden, mindig ezt halljuk. Toleranciára, méltányosságra csak egyvalaki nem számíthat: a mezei magyar adófizető.

Nem rasszizmus, antiszemitizmus kérdése ez, nem erről szól. Magyarországon sok száz éve élnek zsidók, akiknek döntő többsége asszimilálódott, a társadalom hasznos tagjává vált. De abból nagy baj lesz, ha idegen, Európán kívüli, beilleszkedni nem akaró, ugyanakkor igen militáns emberek telepednek le nagyobb számban hazánkban.

Aki ezt segíti hazaárulást követ el. Nincs új a nap alatt, ez már megtörtént egyszer, a kiegyezés táján, a galíciai zsidók befogadás során.

Fel kell erre hívni a figyelmet. Jobb, ha nyitva tartjuk a szemünket. Lassan negyedszázada puhítanak minket a másságkultusszal, az állandóan napirenden lévő holokausztozással, kiölik az ellenálló képességét a nemzetnek. Hál Istennek, nem mindenki vevő erre, egyre többeknek nyílik ki a szemük.

2013. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!