Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz ezzel az országgal?

Mi lesz ezzel az országgal?

Figyelt kérdés
Hordják kifele a pénzt, kezd szétesni az egész, az egyén értéke és szabadsága egyre kisebb, egyre kevesebb pénzhez jutnak hozzá az emberek, már én is. Büdös van mindenhol, szűk helyen élünk és már pénzt se lehet keresni. Egyre hülyébb és agresszívabb mindenki, a hivatalok kezdenek összeomlani, nem akartam mindenáron külföldre menni, de. Ez durva. Mi lesz ennek a vége??
2012. aug. 16. 10:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Lassan orvoshoz már el se merek menni, egyrészt a hatalmas szervezetlenség és tömegek miatt, másrészt meg ha nincs pénz a zsebemben már azért megdöglök mert aznap délelőtt nem ettem semmit.... (szinte)
2012. aug. 16. 10:06
 2/10 Agyblokkoló válasza:
52%

Talán gyilkosságért bírságot kapsz.Bankrablásért halál büntetést.Vigyázz mert pár év és lehet minden telyesűlni fog vagy most is ez van csak minden titokban.Ha ismersz egy gazdag gyilkost és hiányzik.

1.Teendő ne a börtönben keresd hanem a parlamentben.

2.Ott sem találod Hawaii és egyéb.

2012. aug. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én meg szülőként még kiegészíteném, hogy az oktatás helyzete is siralmas. Mi az elmenetel mellett döntöttünk a gyerekek érdekében és a családból én örülök a legjobban, hogy a következő tanévet nem itt fogják befejezni.
2012. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van.

1, Mielőtt bomlik az Eu és csökken a globálkapitalizmus teljesen tönkremegyünk és szétszednek a szomszédaink.

2, Képesek leszünk még azt a néhány évet kibírni, és saját gazdasági érdekeinknek megfelelő gazdaságpolitikával és az érdekeinknek megfelelő globálnyik trend szűkítéssel, helyre billentjük a lehetőségeinknek megfelelő irányba a gazdasági fejlődésünket és irányunkat.

2012. aug. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem elkerülhetetlen a polgárháború. Minél hamarabb kell ezt a helyzetet rendbe hozni, amíg nem késő az nem megoldás hogy külföldre költöznek az emberek. Hiszen ez a cél hogy el üldözzék az embereket innen. A közbiztonságért együtt tudnánk tenni, a cigányságot lazán haza tudnánk vágni és már is jobb lesz a helyzet utána a politikusokat kellene helyre rángatni. És a legfontosabb NÉP NÉLKÜL NINCS ORSZÁG meg azt ne felejtsük el hogy a KORMÁNY SEMMIT SE ERŐSZAKOLHAT RÁNK AMIT MI NEM SZERETNÉNK. Egyre rosszabb lesz az egész lassan be kellene fejezni azt a rendszerváltást.
2012. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dick Esmen ***** válasza:
Tönkre megyünk(minden tekintetben).
2012. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ki(k)nek áll érdekében, hogy tönkremenjen Magyarország,és a magyarok elpusztuljanak? Nekem nincs pénzem külföldre menni.

Tényleg semmi esélyünk, normálisan élni?

2012. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Semmi, mert a magyar birka, és mindent eltűr...:(
2012. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem azt kell hangoztatni hogy a magyar ember birka. Birkának birka. De TUDUNK VÁLTOZTATNI alanyi jogunk van hozzá. Csak ÖSSZE KELL FOGNUNK, nem a csodára várni. Én örömmel változtatnák a dolgokon csak a TÁMOGATÁS az amiért az ember nem csinálja mert nem biztos hogy TÁMOGATJÁK azt az embert.
2012. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
Köszönjük a bankár illuminátusoknak és rockefellereknek.
2012. aug. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!