Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Külföldi munkára készülök,...

Külföldi munkára készülök, többi lent?

Figyelt kérdés

3-4 hónapja tanulom a nyelvet autodidakta módon.

Hogyan tudnék a leggyorsabban haladni vele? Ha nyelviskolába mennék, vagy magántanárhoz? Kb egy árban lenne, de a pénz annyira nem is számít.

A lényeg, hogy egységnyi idő alatt minél jobban fejlődjek.


2013. máj. 7. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
A leggyorsabban úgy megy, ha eredeti nyelven nézel filmeket, méghozzá olyan felirattal, amilyen az idegen nyelv. Tehát angol nyelvű filmeket, angol felirattal. Hidd el, nagyon hasznos, rendkívül sokat lehet fejlődni. Én mielőtt kijöttem Angliába, angol tv műsorokat, angol rádióadásokat hallgattam, és nagyon megérte.
2013. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nyelvtanárral jobban jársz. De egy jó tanárnak az ára nem a nyelvsulié lesz, hiszen a sulis díj 800-1500 Ft környékén van, viszont egy tapasztalt tanáré azért 2000Ft felett van (szabolcsban tuti)
2013. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már felvettem a kapcsolatot többel is, 1000 körüli árat mondtak, de ha egyben kifizetnék 50-60 órát, akkor simán letornázható 800 Ft. környékére.
2013. máj. 7. 16:10
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Majd amikor kint leszel akkor rájössz,hogy az ablakon dobtad ki a pénzt a nyelvtanárra. Odakint is össze-vissza makognak. És aki itthon tanult mondjuk 6 évig angolul az odakint 8 hónapig nem tudott egy mukkot se.
2013. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért mielőtt kifizetnél egyszerre 50-60 órát, vegyél néhány próbaórát, mert nagy kockázatot vállalsz azzal, ha kiderül hogy egy pocsék tanárhoz kerülsz.
2013. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is így szeretném. :)
2013. máj. 7. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!