Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik itt zsidóznak és komcsizn...

Akik itt zsidóznak és komcsiznak meg nyuggereznek, azok ugyanazok, akik elém tolakodnak a buszon, miközben fele annyi kiló és háromszor annyi éves vagyok, mint ők?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 00:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
80%

Nem történt itt semmi más, csak érvényesült a gyűlöletkeltés. Úgy tűnik, sokféle vélemény van, de ebben - önkéntelenül - nagy az egyetértés. Ez baj. Innentől mindegy, hogy szegény, vagy gazdag, sovány, vagy kövér, okos, művelt, vagy izomagy. Mind gyűlöli a másikat, jogot formál arra, hogy eldöntse kit gyűlölhet.

Pedig eredmény csak egyféleképp lesz. Kicsi igaza mindnek van, csak mind másban. Talán ezeket az igazakat kellene a másikban megérteni, elfogadni, talán kicsit figyeli kellene a másik nyűgére, hátha - legalább passzívan - segíthetünk neki. Talán egy kölcsönösséget nem váró mosoly a másikra mindkét félnek jobb napot hoz.

Ki tudja Én szívesen megvitatnám a zsidózóval, komcsizóval, tolakodókkal és fellököttekkel, hogy miért érdemes azt tenni, amit tesz. Mi a haszna belőle? És mi a kára? Hogy közös nevezőre jutunk-e az azon múlik, akarja-e mindkét fél. Nem az azonos nézőpontot, csak a másiké megértését.

2013. máj. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nem, nem ugyan azok, mégis honnan gondolod, hogy ugyan azok lennének? -.-
2013. máj. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%
Ez mekkora ostobaság már, hogy ez alapján akarja valaki megmondani, hogy tolakodik e valaki vagy nem xD Elbírom képzelni ahogy a kis nyugger nénike áll a buszon és mellette ül valami 12 éves srác és magában zsörtölődik, hogy "na iz biztos jobbikos" xD Jó ég :D
2013. máj. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
62%
Pláne, hogy pont a Jobbikosoknak van olyan értékrendjük, patrióta világszemléletük, amiben többek között az időseket is tisztelik.
2013. máj. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nem.

Ők gyalog mennek, mert nincs pénzük buszbérletre.

2013. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

"Te meg gondolom azzal a busszal jársz, amivel egy zsák tanuló megy az iskolába."


Pont azzal járok, mert a fene enné meg, pont akkor kell járnom továbbképzésre. Mondtam, hogy tartsák éjszaka, ne zavarjuk szegény gyerekeket, akik az egész napos ülés után hóttfáradtan mennek haza, de nem, csak nappalra tették :)

2013. máj. 10. 22:19
 17/25 A kérdező kommentje:

"jobbiknyikokban, FideSS"

Én is most hallottam ezeket először.

2013. máj. 10. 22:21
 18/25 A kérdező kommentje:

"a kis nyugger nénike áll a buszon és mellette ül valami 12 éves srác "


Nyugger nénike? Hászen 12-nek a háromszorosa 36! :))))

2013. máj. 10. 22:23
 19/25 A kérdező kommentje:

"mégis honnan gondolod, hogy ugyan azok lennének? "

(ugyanazok)


Reménykedem benne. Kíváncsiságból néztem be itt a politika oldalra, és elborzasztott, amit láttam. Ugyanakkor az is, amit minden héten tapasztalok, mikor utaznom kell. Tudom, hogy nem minden fiatal ilyen, az én családomban se rasszista, se olyan gyerek nincs (hiszem), aki olyan véleménnyel lenne az idősekről, amiket itt olvastam (nem kéne nekik szavazati jog, ne kapjanak nyugdíjat, ne utazzanak ingyen, de lehetőleg egyáltalán ne utazzanak, stb.), és amiket olvastam, annak a megnyilvánulását látom a buszon. Szóval bízom benne, hogy a két halmaz ugyanaz, mert akkor kevesebben vannak.

2013. máj. 10. 22:32
 20/25 Pro Patria ***** válasza:
76%

Ismered azt a mondást, hogy az ács mindenhol szöget lát...?

Vannak bunkó emberek, és vannak ilyen-olyan politikai beállítottságúak, illetve ezek a halmazok át is fedik egymást.

2013. máj. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!