Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik itt zsidóznak és komcsizn...

Akik itt zsidóznak és komcsiznak meg nyuggereznek, azok ugyanazok, akik elém tolakodnak a buszon, miközben fele annyi kiló és háromszor annyi éves vagyok, mint ők?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 00:55
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
De én nem ács vagyok, hanem pedagógus, és amikor azt látom, hogy amire feltettem az életemet, a fiatalok jóra nevelése, ilyen csúfos kudarcot vallott, akkor olyan, mintha szögbe ültem volna. Szúrja a se....
2013. máj. 12. 22:56
 22/25 Pro Patria ***** válasza:
33%

"akkor olyan, mintha szögbe ültem volna. Szúrja a se...."

- Talán megvan, hol bukott el. Hogy ilyen otromba baltával nem lehet virágot metszeni.

2013. máj. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Azt akartam mondani, hogy a selymes bőrömet :))))


Na, mindegy, megoldottam a problémát: utazom vonattal. Kicsit tovább tart, és kétszer át kell szállni, de nem taposnak le a "virágok". :)

2013. máj. 14. 21:57
 24/25 anonim ***** válasza:
ne vedd magadra, nem a tanár hibája hogy ilyen a társadalom. mit segíthet egy tanár a 45percében, ha a gyerek otthon 4-5órát eltölt a tv előtt, és oda még lehet hogy figyel is, nem úgy mint az órán. úgy esélye sincs a tanárnak
2013. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
A tanár tanít. Nevelnie a szülőnek kell.
2013. máj. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!