Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a Jobbik nem akar kilépni az EU-ból, csak blöffölés miatt ismétli állandóan a "kilépünk az EU-ból" frázist?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
A programja is blöff.
2013. máj. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

A Jobbiknak a legkonzekvensebb és a magyar adottságokra tekintettel a legkihegyezettebb gazdasági programja van.

Közel még csak hasonlóan nagyszerűt sem láttam még soha.


De ha megkérhetlek, belinkelnél valamit ami az állításod igazolja, mert ez elég provokatív szaggal érkezett kérdés.

2013. máj. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Már a Jobbikosok közül sincs konszenzus az egyik fő külpolitikai kérdésben? Na szép, de legalább láthatjuk mennyire stabil a nemzetiek tábora...


Amúgy tényleg mire alapozod, Haggard?

2013. máj. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
a jobbik egy vicc lett miota kiderult zsidok is vannak koztuk (sz.cs)
2013. máj. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Für Balázs a Jobbik gazdasági kabinetjének tagja a Duna TV-ben beszélt a Jobbik gazdasági elképzeléseiről, többek között az EU tagságunk és az EU-hoz fűződő (v)iszonyunk is szóba került. A videóban ezt a részt emelték ki.


Sajnos kiderülhetett számunkra, hogy a Jobbik a népszavazást az uniós tagságról egy elutasító többség esetén sem az azonnali kilépésre használná fel, hanem azzal csak zsarolná az Európai Uniót a kedvezőbb feltételek kicsikarására! (Ami hamvában halt gondolat eleve.)


http://www.youtube.com/watch?v=VAbf11te7YE

2013. máj. 11. 17:31
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

"Sajnos kiderülhetett számunkra, hogy a Jobbik a népszavazást az uniós tagságról egy elutasító többség esetén sem az azonnali kilépésre használná fel, hanem azzal csak zsarolná az Európai Uniót a kedvezőbb feltételek kicsikarására! (Ami hamvában halt gondolat eleve.)



Nem is értelek!

A Jobbik az nem Európa ellenes, hanem a mai Eu val és a kapcsolatrendszerünkkel van problémája.

Még csak vili hogy előbb a magyar érdekeknek megfelelő tárgyalás lenne a szempont. Teljesen igaza van. Persze érdekes a felvetésed, hiszen azt is leszögezi a videóban hogy ha nem tudunk a mai kapcsolatunkon az Eu val érdemben változtatni, akkor nincs más megoldás csak a kilépés.

2013. máj. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 bumbi02 ***** válasza:
És mit szólsz ahhoz hogy a Jobbik nem is olyan radikális, és szélsőséges mint ahogy mutatja, - ide értve az EU kilépést is - ,csak "blöfföl", illetve jobb szó rá az, hogy szavazatszerzés miatt ismételgeti ezeket a frázisokat? Nos?:)
2013. máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

bumbi egy idióta.

De Für itt azt is elmondja, hogy folyton csak rájuk akarják aggatni azt, hogy kilépnének. Ha nem változik Magyarország helyzete az EU-ban, (az, hogy kihasználnak minket, és csak az olcsó munkaerő és a piac miatt kelletünk nekik) akkor a végső az, hogy népszavazás róla. Ezt a libsik szeretik mondogatni, hogy "szar a programjuk, de nem tudjuk miért" stb..az államadósság újratárgyalásával kapcsolatban is rájuk aggatják, hogy "nem akarná a Jobbik visszafizetni." Pedig ilyenről sincs szó, de mégis rájuk aggatják. Na libsik, gyerünk leszavazni, mintha az számítana is valamit. ;D

2013. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 bumbi02 ***** válasza:

A programjuk nem sz*r, csak mesekönyv. Ahogy az összes program az.


Senkit se a cél érdekel, hanem a célig vezető út.


Nem találsz olyan pártot, aki azt mondaná hogy szerintünk az egészségügyből pénzt kéne kivonni. Mindegyik azt mondja, hogy pénzt kell beletenni. Igen, de honnan?

Nem találsz olyan pártot, aki azt mondaná, hogy szerintünk növelni kell a bürokráciát, és a korrupciót. Mindegyik azt mondja, hogy csökkenteni kell. De hogyan?

Nem találsz olyan pártot, aki azt mondaná, hogy növelni kéne az államadósságunkat. Mindegyik azt mondja hogy csökkenteni kell. De hogyan?


A programokban a hogyanokra nincs válasz, így nagyrészt irreleváns, hogy kinek milyen a programja.



És természetesen a Jobbikra azt is csak ráaggatták hogy hivatalos rendezvényen, Jobbikos EU képviselők EU zászlót égettek. A gonosz liberálisok mikre nem képesek...

És az, hogy ők ezt népszavazáshoz kötnék, nem változtat azon, hogy ki akarnak lépni az EU-ból... A népszavazásokat nem azért írják ki a pártok, mert nincs önálló véleményük a témáról, és megkérdezik az embereket, hogy mi legyen. Hanem azért, hogy egy társadalmi megerősítést kapjanak.

[link]

[link]

Ezeket is a liberálisok hamisították, és aggatták a Jobbikra...


Azt nem szeretem a Jobbikban, hogy nyíltan ki akarnak lépni az EU-ból, majd ha valaki ezt mondja nekik, akkor: Nem, nem, nem, ne forgassák ki a szavainkat, bla bla..

Nyílt rasszista megszólalásaik vannak, de ha valaki ezt mondja nekik Nem nem nem, ne forgassák ki a szavainkat, bla bla..


Én ha mondok, vagy teszek valamit, akkor vállalom, hogy igen, ezt mondtam, ezt tettem, mert én így gondolom. Nem fogok visszakozni, és össze vissza magyarázni hogy miért is nem az.

2013. máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nem találsz olyan pártot, aki azt mondaná hogy szerintünk az egészségügyből pénzt kéne kivonni. Mindegyik azt mondja, hogy pénzt kell beletenni. Igen, de honnan?

Nem találsz olyan pártot, aki azt mondaná, hogy szerintünk növelni kell a bürokráciát, és a korrupciót. Mindegyik azt mondja, hogy csökkenteni kell. De hogyan?

Nem találsz olyan pártot, aki azt mondaná, hogy növelni kéne az államadósságunkat. Mindegyik azt mondja hogy csökkenteni kell. De hogyan?"


Ezzel pont, hogy növeled egy ország eladósodottságát. Miért tenné bárki is ezt??? A programpontok megmagyarázása pedig nem a programban, hanem akár a parlamentben, akár a szakpolitikusok tv-ben való szereplésében van.


"És természetesen a Jobbikra azt is csak ráaggatták hogy hivatalos rendezvényen, Jobbikos EU képviselők EU zászlót égettek. A gonosz liberálisok mikre nem képesek...

És az, hogy ők ezt népszavazáshoz kötnék, nem változtat azon, hogy ki akarnak lépni az EU-ból... A népszavazásokat nem azért írják ki a pártok, mert nincs önálló véleményük a témáról, és megkérdezik az embereket, hogy mi legyen. Hanem azért, hogy egy társadalmi megerősítést kapjanak."


Azért ne csinálj már úgy, mintha az EU csak jót hozott volna Magyarországnak. Többségében inkább csak rosszat. Lóránt Károly közgazdászt tudnám a témában ajánlani. A népszavazásban pedig benne van, hogy "nép"szavazás. A nép eldönti, mit akar. Folyamatosan növekszik azoknak a száma, akik már nem gondolják úgy, hogy az EU olyan jó is lenne...Az, hogy a Jobbik mit gondol, egy dolog. A népnek kell dönteni. Erre utal a "nép"szavazás.


"Azt nem szeretem a Jobbikban, hogy nyíltan ki akarnak lépni az EU-ból, majd ha valaki ezt mondja nekik, akkor: Nem, nem, nem, ne forgassák ki a szavainkat, bla bla.."


Azt is rájuk aggatják, hogy nem akarják visszafizetni az államadósságot. Holott ilyenről szó sincs. És ha követted volna a politikát - még csak nem is kizárólag a Jobbikot - tudnád, hogy már számtalanszor elmondták, hogy JELEN helyzetben Magyarországnak nem éri meg az unió, ezért ő szerintük ki kell lépni.


"Nyílt rasszista megszólalásaik vannak, de ha valaki ezt mondja nekik Nem nem nem, ne forgassák ki a szavainkat, bla bla.."


Az a baj, hogy nektek minden nyílt és rasszista. :) "A cigánykérdést meg kell oldani". Jujjjj, a Jobbik cigányokat akar a Dunába lövetni..jézusom...

"Izrael felvásárolja többek között Magyarországot" (Ezt Simon Peresz izraeli államfő jelentette ki, amit izraeli(!!) lapok is tényként közöltek). Jujjjj, a Jobbik zsidókat akar a Dunába lövetni, gettóba akarják zárni őket...jézusom...


"Én ha mondok, vagy teszek valamit, akkor vállalom, hogy igen, ezt mondtam, ezt tettem, mert én így gondolom. Nem fogok visszakozni, és össze vissza magyarázni hogy miért is nem az."


Akkor azt sem tagadod, hogy bármilyen kontextusban szóba kerül a Jobbik, át sem gondolod, hanem azonnal támadod, kritizálod, ócsárolod, ugye? :)

2013. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!