Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fog véget érni a jelenle...

Mikor fog véget érni a jelenlegi válság Magyarországon?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanis: gyakorlatilag 90 óta mást sem hallani, minthogy: válság van, de már csak pár évet kell kibírni, aztán jobb lesz, blabla...
2013. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Válság van? Nem nagyon vettem észre. Rengeteg emberrel találkozom nap mint nap, de a többségnek bizony jól megy. A pór nép persze óbégat mindig mindenért, de ez mindig is így volt és lesz is. Aki saját magáért nem tesz semmit, abból semmi nem is lesz.
2013. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Te melyik megyében laksz? Egy független statisztika szerint 47% szegénységben él. Az azért nem pórnép.
2013. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A gazdasági válság néhány éven belül véget érhet, a társadalom válsága viszont súlyosbodni fog. Az ország egyes részei között nagy eltérések lesznek.
2013. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Nem tudom te hol élsz,hogy azt írod szegényekre,hogy pórnép,gondolom rózsadombon,vagy hasonló helyen.Az ország több mint fele mély szegénységben él és egyre több szegény lesz az országban,ami azt jelenti,hogy a bűnözés is nőni fog évről évre (rohamosan.)

A rendőrség pedig tehetetlen lesz,mint már azt régóta látjuk.

2013. máj. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ha véget ér akkor se lesz kánaán egyik napról a másikra.

Mondjuk lesz kicsit több munkahely, 75 ezer helyet 86-ot fogsz keresni, stbstb.

2013. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Elkeserítő, ami van, mert úgy látszik, nem nagyon akar javulni, inkább csak romlik. Kinek van kedve így élni?
2013. máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sertés ***** válasza:
100%
Jól írták előttem, bár más lesz a jellege, de súlyosbodni fog még évtizedeken át, így akár mondhatjuk azt is, hogy SOHA! Sajna politikától függetlenül rengeteg ostoba ember van Magyarországon. Próbálj csak meg beszélgetni az ismerőseiden túli „átlag” szavazóval! Sokaknak még a 2x2 is nehéz, márpedig ilyenekkel -nem is beszélve a kátrányoshelyzetű söpredékről- még akár egy csimpánz is kaphat 51%-ot…
2013. máj. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Soha, nem csak itt, hanem sehol...
2013. máj. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt hallotam, hogy a baloldaliak azt tervezgetik, hogy ha hatalomra kerülnek, akkor megszüntetik a válságot!
2013. máj. 13. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!