Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Trafikmutyi. Kedves baloldalia...

Trafikmutyi. Kedves baloldaliak, miből gondoljátok, hogy az MSZP nem ugyanezt csinálta volna 2/3-os előny birtokában, amit most a Fidesz?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 11:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
78%
Nem gondolod, hogy ez már szánalmas?
2013. máj. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Nem védem a Fideszt, de persze, hogy a sajátjaikat támogatják, mert megtehetik. Ugyanakkor a baloldali ellenzéket úgy állítják be, mint aki makulátlanul tiszta. Mikor tudjuk, náluk is volt elég piszkosság, mutyi. Ellenzékben mindenki nagyon okos, aztán ha hatalomra kerülnek, az ellenkezőjét csinálják.
2013. máj. 15. 12:02
 3/35 anonim ***** válasza:
5%
ők máér oda adták a multiknak a trafikokat... biztos, hogy nem csinálták volna ezt ... 90es évek elején mennyi trafik volt hol lehetett dohányt venni? és most mennyi van ... egy kezemen meg tudom számolni mennyi igazi trafik van, amit családok üzemeltetnek ...
2013. máj. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.A földeket sem a magyar paraszt kapta mostanság,hanem a haverok.

Nem gondolod,hogy erre is lett volna ideje az mszp-nek?? És még sem osztottsa szét.

2013. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
100%

1) Miből gondolod, hogy minden baloldali MSZP-s? Kérj bocsánatot ezért a rosszindulatú feltételezésért.


2) És ha az MSZP ugyanezt csinálta volna, az felmentené a fideszt? Hát nem. Most kérjünk mi elnézést, mert felháborítónak tartjuk az egészet? Ezt mégis hogy gondolod? Ha az MSZP tette volna, az is ugyanolyan felháborító lett volna. De nem ő tette, hanem a fidesz.

2013. máj. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
92%

"de persze, hogy a sajátjaikat támogatják, mert megtehetik."


Pont hogy nem tehetnek ilyet. Egy ilyen pályázatnál ha azt veszik figyelembe hogy ki melyik párt embere az büntetőjogi kategória. Nem tehetik meg.

2013. máj. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdezö! Nem is értem, hogy mit akarsz kihozni ebböl? A csalás, lopás nem csalás lopás, ha valaki más is megtette volna? (Ugy szerinted??) Tudod én ugy vagyok, ha a Fidesz csinál disznoságot, azt ugyanugy elitélem, mintha azt az MSZP teszi és viszont. Nem kisérelem meg kompenzálni az egyik disznoságot a másikkal. Milyen a TE erkölcsi felfogásod?
2013. máj. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem szeretem az MSZP-t (sem), de most ebből mit akarsz kihozni? Ennyi erővel mehetek bankot rabolni, mert a szomszéd is azt csinálta.
2013. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
De az MSZP mégsem tette, pedig megtehette volna hogy szétosztja a haverok között.
2013. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Abból, hogy az MSZP-nek 1994 és 1998 között volt 2/3-uk és nem tették.
2013. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!