Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha felvételről ment az adás,...

Ha felvételről ment az adás, akkor az MTVA stúdiója miért nem vágta ki Szebeni István káromkodását? Vagy már meg akartak tőle szabadulni és ez egy jó indok volt?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 15. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:

hát, tuti szabadultak volna tőle, biztos kell a hely egy puncsosnak.

Meg szerintem nem csak ő hibázott, hogy így bemondta a véleményét, hanem az is, aki vágta, és hagyta leadni így az adást. Ez igazából az ő felelőssége, neki kéne távoznia.

2013. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Szebeni tehet a legkevésbé erről az egészről, főként mert felvételről ment az anyag.

A vágónak nagyobb a felelőssége ebben, de mégis Szebenit b*sztatja az MTVA, ez leginkább azt tükrözi, hogy mennyi idióta dolgozik ott a főnökségben, akinek halvány fogalma sincs arról, hogy miként is készülnek a műsorok.

(Sajnos tapasztalatból is tudom ezt, hogy ilyenek a főnökök. A többség azt sem tudja, hogy helyileg az épületben hol az adó...)

2013. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szebeni mellett 3 másik embert is kirúgtak!
2013. máj. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem emiatt senkit nem kellett volna kirúgni, nem volt olyan durva káromkodás ez, nagyon fel lett fújva a dolog.
2013. máj. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bezzeg a Demcsákot nem rúgták ki, amikor a mokkában kiröhögte a szerencsétlen bácsit, akit halálra marcangoltak a szamarak.
2013. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!