Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » István vagy Koppány, Habsburg...

István vagy Koppány, Habsburg vagy török, nyugat vagy kelet?

Figyelt kérdés
1000 évig mindig a nyugatot npártoltuk s mindig rosszul jártunk. Nem kéne már észrevenni hova is tartozunk?
2013. márc. 29. 15:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
53%
Koppány volt a jogos örökös, István csak trónbitorlást követett el és a magyart mészárolta, hogy a nyugat kedvében járjon, mégsem fogunk oda tartozni soha, a nyugat örökre ellenségünk maradt.
2013. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
88%

2 évig a tatárok pártoltak minket. 160 évig a törökök. 40 évig a keletet pártoltuk. Jól jártunk?


Nem könnyű az élet, de ellentétben veled, kérdező, én tudom, hogy európai vagyok, és Magyarország is Európa része. Közelebb áll hozzám a németek felfogása, mint az ukránoké, vagy az oroszoké.

2013. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
88%
Szerintem nem kellene skatulyázni, hogy Nyugat vagy Kelet. Ezek nem csomagok, amiket leveszel a polcról a boltan. Nem kéne a világot fekete-fehérben látni, minden oldalról meg kéne találni a jót és hasznosat.
2013. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
41%
Nyugati irányból jó ember meg jóidő még nem jött.
2013. márc. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
88%
Az én értékrendem szerint Szent István és a Habsburgok, az utolsó már nehezebb kérdés. A Nyugatban már egyre kevesebb marad azokból az értékekből, amiket szent királyunk és ez a csodálatos dinasztia képviselt. De ennek ellenére vallom, hogy mi a nyugathoz tartozunk, nincs szükségünk se kínai, se muzulmán módszerekre.
2013. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
14%

Ha istván nem vezeti be a kereszténységet ami amugy béla fejedeéem őtlete volt . Akor ősze fognak a nyugatiak azt megtámadnak mert nem szereték hogy egy csapat csak ugy elmegy hózájuk fosztogatni . És elég valási fanok voltak akiriban meletünk.

A habsburgokrol anyit hogy ők segitetek a tőrőkőt ki üzni az nemvolt választás.

2013. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szabad szoros kapcsolatot vonni a három kor között, a kérdés ugyan tény, hogy nagyban hasonló, viszont a körülmények teljesen mások!
2013. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 ettro ***** válasza:
92%

István is és Koppány is! mind a ketten. Velük együtt teljes a magyarság.


Sem kelet, sem nyugat, hanem közép. Szó szerint Közép-európa és annak is a szíve, maga Magyarország.


Ide tartozunk saját magunkhoz, és nem szabad az idegeneket kiszolgálni!

2013. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Egyik se. A nyugattal és a kelettel is csak megszívtuk. Az lenne jó, ha Magyarország egy nagyhatalom lenne.HAHAHA!
2013. márc. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 ettro ***** válasza:

17:21


hibás okfejtés.


Európa kellős közepe nem lehet periféria.

2013. márc. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!