Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig tűri még Európa és...

Meddig tűri még Európa és Amerika Orbán Viktort?

Figyelt kérdés
Amerika miért nem avatkozik már be? Mi itt szenvedünk és szenvedünk. Új hír az EU-ból a kormány listázni akarja a zsidókat. mi jöhet még ez után, már belese merek gondolni. teljesen kivagyok.
2013. máj. 18. 08:14
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Gyurcsány Ferenc alatt demokrácia volt, most meg diktatura van. Amerikának be kell avatkoznia nem fegyveresen de politikailag.
2013. máj. 18. 23:31
 22/32 anonim ***** válasza:
És miért is? És nem fog beavatkozni, csak szájalnak egy kicsit.
2013. máj. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Demokrácia volt. :D A demokrácia szép szó, szépen csillog amikor az emberek a hajukra kenik miközben szétverik előttük az országukat.

Mond már meg nekem mitől rosszabb most neked az életed mint mondjuk az általad említett Gyurcsány érában. Netalántán kevesebbet keresel? Vagy kevesebb a nyugdíjad? Vagy a rezsid több? Vagy bele vagy kényszerítve a magánnyugdíjbiztosítási rendszerbe?

Én nem értem mi a baj. Oké nem tetszik nektek a Fidesz politikája, van amiben nekem se, az életben nem szavaztam még rájuk, de azt látom, hogy azért javul a helyzet az országban, és nagyon nem érdekel hogy visszaélnek a 2/3-os többségükkel mert miért érdekelne? Ha ezzel foglalkozok olcsóbb a kenyér? Ugye, hogy nem.

Hétköznapi senki emberek ( mert mindannyian azok vagyunk) ilyenek miatt sírnak :) Akkor ugye mégsem olyan nagy a gáz mert nem azért problémáztok hogy a gyerekeitek egy hete nem ettek, vagy kikapcsolják a villanyt nálatok mert nem tudjátok fizetni. Ezek a problémák nem az hogy az ellenzék a parlamentben annyira se volt képes hogy annyi támogatottságot összeszedjen hogy bele tudjon szólni a szavazásokba. Ez nem a kormánypárt hibája, Nem is a rájuk szavazóké. Az általam támogatott párt hiába nyomta le az összes többi ellenzéki pártot akkor sem képes semmire az eredményével de lenyelem.

Amerika külpolitikája két fő tengely körül forog.

1. "Kőolaj forrásaid vannak? Elnyomod a lakosságot! Rettegj tőlem"

2. "Izrael az ellenséged? Elnyomod a lakosságot! Rettegj tőlem"

Egyik kategóriába se tartozunk bele úgyhogy nem fog beleavatkozni (hála a jó égnek, tudod az őseink nem azért áldozták fel magukat ezer éven keresztül, hogy egy sehonnan jött nagyhatalom csak úgy belepofázzon a MAGYAROK életébe)

2013. máj. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Előzőnek : nem merd szidni Amerikát!!! A demokráciát védi meg Amerika ezért fog itt is bevatakozni. tehát Orbánnak ha jót akar le kell mondania és visszaadni a hatalmat Gyurcsány Ferencnek. sokkal roszabb az élet szinvonala most és most meg a zsidó honfitársaink listázása.
2013. máj. 19. 13:40
 25/32 anonim ***** válasza:
nem fog itt beavatkozni senki se ... Amerikában él a legtöbb nincstelen ember a Földön ...
2013. máj. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
41%

1. Háborúkkal védeni a demokráciát? Hát ezt nehezen veszi be a gyomrom. Max a gazdasági helyzetét védi háborúkkal de a drone-ok nem demokratikus szavazásokat osztogatnak hanem rakétákat...

2. Furcsa ez az életszínvonal meglátásod. Én azt látom hogy a mélyszegénységben élőket dolgoztatják hogy pénzt kapjanak. De szerintem egyikőnk sem beszélhet az ő nevükben hisz az internet hozzáférés kizárja a mélyszegénységet. Valaki olyan reagáljon már a hosszas válaszomra aki nem szemellenzőt hord.

Mert nekem az nem elfogadható indok hogy:

Ne merjem bántani a bátrak hazáját akik iskolákat bombáznak le a közel-keleten egy hordó olajért.

2013. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Az utolsó rágalom. Amerika a zsidókat védi. aki meg Amerikát és Izralt birálja az antiszemitának tekintendő.
2013. máj. 19. 16:40
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed egyértelműen provokáció.
2013. máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Rágalom? Legyél szíves kifejteni miben nincs igazam.

A szabad véleménynyilvánításba tudtommal belefér, hogy egy idegen ország külpolitikáját bíráljam főleg ha háborús bűnöket követnek el, vagy emberiség elleni bűntetteket. Ne menjünk bele hogy állat módjára bezárni egy népet egy fal mögé mennyire emberi cselekedet. Majd ha ezek az országok felhagynak a saját aljasságaikkal lesz joguk más országot megítélni.

Addig köszönjük szépen Magyarország független állam...

Ez már a sokadik hozzászólásod ahol 1 vagy maximum 2 sorban beböfögsz valamit.

Továbbra sincs itt nyomor és szenvedés, nem úgy mint a gázai övezetben vagy az USA serege által felszabadított országokban. Ott kérlek nyomor van és szenvedés és az általad említett hatalmak ott be is avatkoztak. Hmm lehet van korreláció a kettő között csak fordítva... Beavatkozás -> nyomor ... Lehet van benne valami

Legyél szíves kedves kérdező összekapni magad és elfogadható reagálásokat írni, ezek a szánalmas egy soros valamik nem nevezhetők épkézláb érvelésnek.

2013. máj. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
90%

"Előzőnek : nem merd szidni Amerikát!!! A demokráciát védi meg Amerika ezért fog itt is bevatakozni. tehát Orbánnak ha jót akar le kell mondania és visszaadni a hatalmat Gyurcsány Ferencnek. sokkal roszabb az élet szinvonala most és most meg a zsidó honfitársaink listázása."


Máskor kevesebbet szívj, mert ez nem hihető! :)

2013. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!