Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bal oldali pártoknak nem is...

Bal oldali pártoknak nem is érdeke, hogy megoldódjon a cigány probléma?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre,hogy őket a minél nagyobb káosz érdekli.

2013. máj. 18. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Már bocs, de ez hülyeség...


Illetve nem a cigányokkal van a probléma, hanem a bűnözéssel magával.

2013. máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tetro ***** válasza:
62%

Miből vetted ezt észre? Melyik párt oldotta meg amúgy a cigánykérdést az elmúlt 23 év alatt?

Bizonyára te tudod a megoldást. A francért nem vagy még országgyűlési képviselő?

2013. máj. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
A fidesz meg a jobbik elvileg jobboldali aztán ahelyett hogy megoldanák ők is csak fokozzák/fokozni akarják a problémákat.
2013. máj. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Hát nem vagyok párt, szóval nem tudok a nevükben beszélni.

DE, tudok az álalánosan beszélni arról, hogy mi lenne az ország érdeke.

Nem az úgynevezett cigány probléma megoldása lenne. Vagyis nem úgy, ahogy sokan gondolják. Hanem annak a megoldása, ami a cigány problémát megteremtette.

Azzal kellene foglalkozni, hogy egyetlen embernek se legyen érdeke Magyarországon bűnözni. Érted? És ezt nem úgy kell megoldani, hogy hatalmas büntetéseket helyezek kilátásba, meg hasonlókkal. Ha mindenkinek lenne mit ennie, miből fűtenie, mibe öltözködnie, lenne mindene amire szüksége van, hidd el nekem, hogy senki sem akarna bűnözni a kis emberek közül. Szinte az összes úgy van vele, hogy csak szeretné megoldani a problémáit. Persze vannak olyanok, akik megélnének, és még is többet akarnak, de az más kategória. A cigányok nagy része nem ilyen, sőt. Nem azzal kellene foglalkozni, hogy mit csinál, hanem azzal, hogy miért.

2013. máj. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

"A fidesz meg a jobbik elvileg jobboldali aztán ahelyett hogy megoldanák ők is csak fokozzák/fokozni akarják a problémákat."


A Jobbiknak semmi befolyása sincs , csak egy ellenzék a parlamentben , mint az MSZP akiknek szintén semmi hatalmuk.


A Fidesz meg még majdnem rosszabbul kezeli , mint az MSZP.

2013. máj. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

#5


A jobbik "programja" a probléma megoldására inkább csak fokozná a problémákat, erre próbáltam célozni. Persze aztán hogy a tervekből mi valósul meg az más kérdés, mert ahogy eddig láthattuk mindent összehazudnak pár szavazatért.

2013. máj. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szavazógépként tekintenek a pártok a cigányokra, ezért nem nyúlnak a cigánykérdéshez érdemben, mert azzal elveszítenének akár százezer szavazatot is.
2013. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=jqBJqDxNMpw


A cigányasszony megmondja a tutit (ne a számolással foglalkozzatok, hanem a mondandójával).

2013. máj. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

"A jobbik "programja" a probléma megoldására inkább csak fokozná a problémákat, erre próbáltam célozni. Persze aztán hogy a tervekből mi valósul meg az más kérdés, mert ahogy eddig láthattuk mindent összehazudnak pár szavazatért."


Az MSZP fészekrakó programja is csak olaj volt a tűzre és fokozta a problémát.

A Fidesznek ez a "bokszolós" terve pedig egyszerűen nevetséges.

2013. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!