Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eurotrucksimulator 2ben...

Eurotrucksimulator 2ben belépek a játékba elindul elkezdek játszani és amikor megnyomom az escet mindig kéri a termékkulcsot, többször újratelepítettem nem segítettVan rá esetleg valamilyen program vagy valami hasonló hogy ez a problémám megoldódjon?

Figyelt kérdés

2013. márc. 23. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Még eddig nem találkoztam, olyan, a netről letöltött ETS2-vel, ami rendesen működött volna.

Kb 10 különböző helyről próbáltam meg már feltelepíteni, de a végeredmény ugyan ez volt nekem is.

(Ha eredeti a játékod, akkor nem szóltam egy szót sem :) )

2013. márc. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Természetesen nem eredetixd és őőő frissítettem 1.3.1-re és kéne hozzás serial vagy ami a dokumentum ets2mappában lévő activation fájlra lene szükségem tudsz olyat?
2013. márc. 23. 08:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Néhány kód:

3342J-DYJF0-XEA3K-5J0YS-40UFY (Y és Z betűk beírásakor figyelj!!!)

Vagy:

THWYR-Y553Q-71V7H-L8KLL-4KFXE

7KWDE-K9MV0-KFM10-ACJ2Q-HY9KZ de a 3342J-DYJF0-XEA3K-5J0YS-40UFY is jó elvileg.


A játék telepítésénél, állítólag érdemes kihúzni a netet, akkor van akinek sikerült a teljes játékot működővé tenni.

Sajna többet nem tudok a játékkal kapcsolatban.

2013. márc. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is netről töltöttem le és minden hiba nélkül fut. Az 1.3-as verzió is. És arra is egy régebbi verzióról frissítettem. :)
2013. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Egy a lényeg NE LEGYEN ÉLŐ AKTÍV NETKAPCSOLAT A GÉPEN AMIKOR JÁTSZOTOK VELE!!! Az 1.3.1-es legfrissebb verziót én is így használom sőt még az USB modemet is lehúzom a gépről és még az ahhoz tartozó programot is bezárom!


Ha már kilőtte akkor töröld a "Dokumentumok\Euro Truck Simulator 2" mappában az activation.scb file-t és a registryből valamennyi Euro Truck Simulator 2 bejegyzést TÖRÖLJ KI!!!! Ezután indísd el a game-t és ha mindent jól csináltál csak újra kell kódot beírnod minden indításnál lesz két idegesítő kisebb ablak amit kitesz de azoknál csak először a FOLYTATÁS utána az OK gombra katt és már mehet a game.


Kispofa:


Azokat a kódokat felejtsétek el!!! A lgfrissebb patch tárolja a letíltott warez kódokat.

2013. márc. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már megoldottam egy 1 click runos megoldással 1.3.1-nél még küdot sem kelett beirnom és netet is használhatok közben, még a profilom megmaradt és használja a modokat is kimentette a mappából:DDDde azért köszi minddenkinek és akit érdekel az 1 click runos dolog küldjön üzenetet priviben és doboma linket:DDDD
2013. márc. 24. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!